d12

Outsourcing procesów prawnych jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu tej dekady i wiąże się z szeregiem korzyści. Odwiedź kancelarię Lex Secure, która w outsourcingu usług prawnych wie wszystko! Obsługa prawna jako outsourcing prawny jest zazwyczaj oferowana po znacznie niższych kosztach, w porównaniu do stworzenia w firmie wewnętrznego działu prawnego.

Rozwiązania, które mogą Cię zainteresować:

  • obsługa prawna związana z przetargiem
  • obsługa prawna spółki z o.o
  • obsługa prawna cudzoziemców
  • obsługa prawna stowarzyszeń
  • infolinia prawna prawo pracy — porady prawne przez telefon prawo pracy
  • infolinia prawna pip
  • infolinia prawna uzp

Dostęp do nowych technologii — infolinia prawna i porady prawne przez telefon

Outsourcing procesów prawnych zapewnia pracownikom i właścicielom firm dostęp do najnowszych technologii i wysokiej klasy usług. Dodatkowo firmy outsourcingowe zapewniają również dostęp do najnowszych technologii ochrony wrażliwych dokumentów. Ponadto usługodawcy specjalizujący się we wsparciu procesowym pomagają również w dokumentacji, przechowywaniu dokumentów i transkrypcji. Klienci faktycznie korzystają z tych usług bez konieczności inwestowania we własną infrastrukturę.

Opłacalne — korzyści ze stałej obsługi prawnej firmy

Jedną z najważniejszych zalet outsourcingu usług prawnych jest opłacalność. Ponieważ istnieje wyraźna różnica w kosztach pracy między wewnętrznym działem prawnym a korzystaniem z zewnętrznej stałej obsługi prawnej firmy. Outsourcing może prowadzić do ogromnych oszczędności kosztów. Ponadto koszt rekrutacji wykwalifikowanego prawnika i przeprowadzenia szkolenia może okazać się dość wysoki. Kiedy usługi są zlecane na zewnątrz, nie musisz wydawać pieniędzy na rekrutację i szkolenie pracowników.

Dostęp do przeszkolonych specjalistów o każdej porze dnia i nocy — infolinia prawna i porady prawne przez telefon

Skorzystanie z pomocy zewnętrznych specjalistów skraca całkowity czas potrzebny do zakończenia procesów prawnych. Szczególnie jeśli dać przykład taki jak infolinia prawna 24h i porady prawne przez telefon. W rzeczywistości szeroka pula talentów outsourcingowej firmy prawniczej podnosi jakość i zakres usług Twojego przedsiębiorstwa. Outsourcing zmniejsza również obciążenie pracą wewnętrznych specjalistów i wypełnia luki w wewnętrznych kompetencjach.

Całodobowe usługi i porady telefoniczne — obsługa prawna

Infolinia prawna i porady prawne przez telefon umożliwiają korzystanie z usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Połączenie różnych zespołów prawników, działających o różnych godzinach 24h pozwoli Twojej firmie na świadczenie usług w krótszych ramach czasowych.

Zwiększona elastyczność

Outsourcing usług prawnych odciąża przedsiębiorcę i pozwala bardziej skoncentrować się na podstawowej działalności biznesowej. Ponadto połączenie talentów zewnętrznych i wewnętrznych pomaga również firmom świadczyć usługi zgodnie z wymaganiami klientów. W ten sposób outsourcing usług prawnych pomaga w szybkim rozszerzeniu usług biznesowych i rozwiązania niektórych problemów.