szkolenioe

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA DARMOWE SZKOLENIE ONLINEWWW.LOCKDOWNBIZNESU.PL - ORGANIZOWANE PRZEZ KANCELARIE KLONOWSKI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW!STARTUJEMY 06 LUTEGO 2021 ROKU O GODZINIE 17:00. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! DOWIESZ SIĘ O ZAGADNIENIACH PRAWNYCH W CZASACH PANDEMII SARS-CoV-2 OD PROFESJONALISTÓW.

Kancelaria Klonowski, działająca między innymi przez Autoryzowane Przedstawicielstwo w Nowym Targu przy ulicy Szkolnej 2oraz strukturę obsługi mobilnej organizuje darmowe szkolenie online dla przedsiębiorców.

Polacy są wyraźnie zmęczeni obostrzeniami. Większość chce zakończenia lockdownu.Przedsiębiorcy uświadomili sobie, że w walce prawnej samotnie są bezradni. Większość przedsiębiorców rozumie, dlaczego w zachodniej Europie czy regionie Morza Bałtyckiego niemalże każdy przedsiębiorca posiada stałą obsługę prawną. Kompleksowa obsługa prawna zaspokaja wszystkie bieżące potrzeby prawne danego podmiotu, niezależnie od dziedziny prawa i stopnia skomplikowania pojawiających się problemów. Lockdown 2021 jest wielkim problemem prawnym dla przedsiębiorców. Zanim zaczniesz walczyć, nawet z niekonstytucyjnymi przepisami, czy ze Skarbem Państwa o odszkodowanie dowiedz się jakie prawa i obowiązki Ci przysługują. Zapisz się na przygotowane z tą myślą szkolenie online i dowiedz się o zagadnieniach prawnych w czasach pandemii SARS-CoV-2 od profesjonalistów.

Gwarantujemy najwyższy poziom ekspercki!Kancelaria Klonowski – jesteśmy prawnikami i znamy Twoje potrzeby. Szczegółowa agenda szkolenia znajduje się na stronie internetowej (link poniżej). Szkolenie adresowane jest do wszystkich przedsiębiorców.

Szukasz pomocy w zaskarżeniu decyzji administracyjnej, kontroli Policji, Sanepidu lub innych służb, w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej, czy też w sprawie o odszkodowanie od Skarbu Państwa? Powierz to zadanie profesjonalistom. Zacznij od dedykowanego szkolenia dla przedsiębiorców, w którym Twój udział jest całkowicie bezpłatny. Zapisz się już dziś!

Szkolenie odbędzie się online za pośrednictwem platformy internetowej ClickMeeting. Link do szkolenia online zostanie przesłany na 24 godziny przed rozpoczęciem.

Formularz zapisu na szkolenie dostępny na stronie

https://www.LockdownBiznesu.pl

Kancelaria Klonowski to Kancelaria Twojej rodziny, Twojego biznesu, Twojego jutra, to Kancelaria dla Ciebie.Cokolwiek robimy, robimy to na najwyższym poziomie i tak, jak sami chcielibyśmy mieć to zrobione.Dziękujemy za Twoje zaufanie!

 Szczegóły dostępne telefonicznie pod numerem

+48 887 200 100

Stanisław Kułach

Dyrektor Regionalny

Przedstawicielstwo

Kancelarii Klonowski w Nowy Targu, ul. Szkolna 2/1, 34-400 Nowy Targ

tel. (+48) 887 200 100

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.