metarkadiusz1

Dziś przedstawiamy Wam Pana Arkadiusza, który zgłosił się do nas z silnym bólem w stawach kolanowych. Lekarz ortopeda zalecił mu wizytę u dietetyka w celu redukcji masy ciała oraz wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych, by przyspieszyć proces regeneracji i odbudowy.

Po 4 miesiącach kuracji w Gabinecie Dietetycznym Projekt Zdrowie Panu Arkowi udało się zgubić 15 kg! Dodatkowo udało się również wrócić do ukochanych górskich wędrówek, gdyż ból w kolanach znacznie ustąpił!

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?

Dolegliwości zdrowotne związane z uszkodzeniem stawów kolanowych i stwierdzoną otyłością.

Jak dowiedział się Pan o Gabinecie Projekt Zdrowie?

Od kolegi, któremu udało się schudnąć ok. 30 kg podczas współpracy z firmą Projekt Zdrowie.

Co motywowało Pana do wytrwania na diecie?

Cotygodniowa utrata wagi i niechęć przed zaprzepaszczeniem efektów. Duży wpływ miało omawianie z Panią Dietetyk rozpiski zjedzonych posiłków w ciągu tygodnia.

Czego najbardziej Pan się obawiał?

Obawiałem się, że będę musiał diametralnie zmienić sposób żywienia, czyli np. zrezygnować z mięsa. Na początku współpracy ustaliliśmy, czego nie lubię i co chciałbym, żeby występowało w diecie, dzięki czemu szybko się przystosowałem. Dodatkowo lubię eksperymentować w kuchni, co też ułatwiło sprawę.

Co zmieniło się w Pana życiu po kuracji?

Najważniejsze, że ból kolan został istotnie zredukowany, dzięki czemu jestem bardziej aktywny. Przyzwyczaiłem się do systematycznego jedzenia co ok. 3 godziny, przez co mój organizm sam mi przypomina, kiedy powinienem zjeść. Najadam się również znacznie mniejszymi porcjami jedzenia.

Co powiedziałby Pan osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?

Odpowiednia motywacja, odrobina samozaparcia oraz aktywność fizyczna i wszystko jest możliwe. Polecam spróbować konsultacji z Projekt Zdrowie. Przy osiąganych efektach po miesiącu machina sama się napędza.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Nowy Targ, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces!

W ramach kampanii: Moje postanowienie, swą sylwetkę zmienię! Moje postanowienie, swe nawyki zmienię!, oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista Pani Natalia Krawczycka zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych klientów.

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieNowyTarg/

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin konsultacji: 573 430 040


PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

E-mail: nowytargTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ
Tel. +48 573 430 040

http://nowytarg.projektzdrowie.info/

umowi sie na wizytye

projektzrowie

dietetyknatalia

Dietetyk Natalia Krawczycka

projektzrowie