ptotessongczolo

Drugi lockdown jest gwoździem do trumny dla wielu przedsiębiorców. Zaskoczeniem było zamknięcie całej branży fitness i rozrywkowej. Właściciele i pracownicy klubów i siłowni nie ukrywają rozczarowania i bezsilności wobec decyzji władz. 

O sytuacji podhalańskich klubów i siłowni pisaliśmy wcześniej tu: https://archiwum.podhaleregion.pl/index.php/spoleczenstwo/nasze-sprawy/30517-silownie-i-kluby-czy-kosciol-zdrowego-ciala

Mimo rozmów i protestów sytuacja nie zmieniła się. Mimo zapewnień do tej pory brak realnej pomocy dla właścicieli firm i ich pracowników: https://archiwum.podhaleregion.pl/index.php/z-podhala/30555-branza-fitness-pozostaje-w-lockdownie

 

Sezon w branży fitness właśnie się rozpoczął. Z dnia na dzień zostali pozbawieni możliwości pracy i jakichkolwiek dochodów. Niektórzy jeszcze nie podnieśli się po poprzednim lockdownie. Ile firm będzie w stanie przetrwać drugi lockdown?

 

W ramach sprzeciwu wobec decyzji rządzących właściciele i pracownicy firmy Hifitness Zakopane nagrali protest song. Na znak buntu, dla nieprzemyślanych decyzji władz, nagraliśmy ten kawałek - tłumaczą. Jak wyszło? Zobaczcie sami!

 

 

źródło: Hifitness Zakopane