puz

Już 1 czerwca 2021 r. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu otworzy swoje wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia. Tego dnia rozpoczynamy rekrutację, która potrwa do 23 lipca 2021 r.

Poznajmy się bliżej! Wirtualny Dzień Otwarty będzie doskonałą okazją do zapoznania się z każdą z proponowanych przez PPUZ propozycji ścieżek kariery. Uczestników wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 10.00, powitają Rektor dr hab. Robert Włodarczyk, prof. uczelni oraz Prorektor ds. studenckich i kształcenia, dr Maria Zięba. Spotkania w czasie rzeczywistym z przedstawicielami poszczególnych kierunków odbędą się wirtualnie (platforma Zoom). W programie wydarzenia znalazły się również premierowe publikacje przygotowanych specjalnie na tę okazję materiałów.

Zachęcamy do bacznego obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku! Zasady rekrutacji, wsparcie materialne, działalność Uczelnianego Zespołu Góralskiego Młode Podhale, Biblioteki Akademickiej, Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu, a także wyjazdy w ramach programu Erasmus – to tylko część tematów, które zostaną poruszone w przygotowanych materiałach.

dzienotwarty