IMG 2626

UNIHOKEJ. Od wyjazdowej przegrane 2:5 z Bankówką Zielonka sezon w rozgrywkach ekstraklasy seniorów rozpoczęli gracze Szarotki Nowy Targ.

Zaczęło się obiecująco bo to nowotarżanie w 8 minucie za sprawą Jakuba Słowakiewicza objęli prowadzenie. Gospodarze w pierwszej tercji straty jednak odrobili. Kluczowa dla losów tego spotkania okazała się druga odsłona, a dokładniej okres gry między 24, a 31 minutą kiedy Szarotka dała sobie strzelić 4 gole. W ostatnich 20 minutach nowotarżanie zdołali już tylko zmniejszyć rozmiary porażki.

Bankówka Zielonka – Szarotka Nowy Targ 5:2 (1:1, 4:0, 0:1)

Bramki: 0:1 Słowkiewicz (Jachymiak) 8, 1:1 Michał Sieńko (Antoniak) 12, 2:1 Grabowski (Michał Sieńko) 24, 3:1 Moczydłowski (Rydzewski) 26, 4:1 Nieskórski (Grabowski) 26, 5:1 Antoniak (Grabowski) 31, 5:2 Hamrol (Jachymiak) 56.

Szarotka: Udziela – Ossowski, Lech, Ligas, Chlebda, Brzana, Sikora, Ryś, Hamrol, Leja, Słowakiewicz, Żabówka, Jachymiak, Widurski, Sujkowski.