Melisaa 31

Poznajcie panią Melisę, która podczas 8 tygodniowej kuracji w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie straciła 10 kg! Dziś, nasza bohaterka może pochwalić się nie tylko piękną sylwetką, ale także dobrym samopoczuciem i wielką satysfakcją. Sukces ten udało się osiągnąć dzięki systematycznej i wytrwałej współpracy z dietetykiem oraz wsparciu najbliższych. Zmiany, które nastąpiły w tym czasie, są niesamowite! Pani Melisa zrzuciła aż 12 cm w talii, w pasie 9 cm a w biodrach 8 cm. Przeczytajcie sami, jak Pani Melisa wspomina kurację. 

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?

Zdecydowałam się na podjęcie kuracji przede wszystkim dlatego, że kilka razy od urodzenia młodszego synka próbowałam zrzucić kg, jednak nie wychodziło mi to, gdyż nie miałam do tego zdrowego podejścia. Potrzebowałam osoby, która wskazałaby mi właściwą drogę do celu.

Jak dowiedziała się Pani o Gabinecie Projekt Zdrowie?

O Gabinecie Projekt Zdrowie dowiedziałam się, przeglądając portale społecznościowe. Wtedy to właśnie zobaczyłam konkursowy post na Facebooku i stwierdziłam, że warto wysłać swoje zgłoszenie, bo być może jest to dla mnie szansa, na zmianę. Wysłałam, zostałam zaproszona na rozmowę z dietetykiem, a 2 dni później dostałam telefon, że to właśnie ja przejdę metamorfozę.

Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?

Najbardziej oczywiście efekty! Cotygodniowe spadki wagi. Już po dwóch tygodniach było widać ogromną różnicę. Tutaj sporą rolę odegrały cotygodniowe wizyty, dzięki którym mogłam z Panią Natalią monitorować zmiany i bieżące zapotrzebowanie organizmu oraz pracować nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi. Motywacją dla mnie również była moja rodzina oraz przyjaciółki.

Czego się Pani najbardziej obawiała?

Szczerze mogę powiedzieć, że nie miałam obaw, od początku wiedziałam, że jestem pod świetną opieką. Czułam się najedzona, a posiłki były pyszne. Każdy wspierał mnie w tym czasie i bardzo im za to dziękuje.

Co zmieniło się w Pani życiu po kuracji?

W moim życiu wiele się zmieniło mam dużo więcej energii i dużo lepsze samopoczucie. Zaczęłam się lepiej odżywiać, co wcześniej uważałam za coś niemożliwego. Zaczęłam żyć aktywnie. Mimo panującej pandemii nie zrezygnowałam z ćwiczeń domowych. Kuracja ta jest wielkim plusem dla mojego zdrowia.

Czy jest Pani zadowolona z osiągniętych efektów?

Tak!! Jestem bardzo zadowolona, chociaż jeszcze daleka droga przede mną, będę kontynuować przemianę pod okiem dietetyka. Chciałabym pozbyć się jeszcze kilku kg.

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Po pierwsze się nie wstydźcie! Taka wizyta może dużo zmienić w waszym życiu. Projekt Zdrowie Nowy Targ będę polecać wszystkim, którzy chcą coś zmienić, gdyż warto przyjść i zdobyć swój cel i żyć zdrowo. Róbcie to dla siebie i własnego zdrowia. Więc jeśli masz problem z wagą, nie wahaj się, tylko odwiedź Projekt Zdrowie Nowy Targ i daj się poprowadzić Pani Natalii Krawczyckiej. Uwierzcie, że odpowiednia dieta może zmienić również podejście do życia. Chciałabym jeszcze podziękować Pani Sabinie z Mobilne Studio Urody Sabina Żółtek, za to, że zajęła się mną profesjonalnie, za piękny makijaż i świetną fryzurę. Serdecznie dziękuję.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Nowy Targ, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces! Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista Pani Natalia Krawczycka zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację. Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych klientów.  https://www.facebook.com/ProjektZdrowieNowyTarg/

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin konsultacji: 573 430 040

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
www.projektzdrowie.info

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ
Tel. +48 573 430 040
http://nowytarg.projektzdrowie.info/

met2

met3

met4

Dietetyk Natalia Krawczycka

met5