252341250 429197791909619 9210188805158385213 nNOWY TARG. Daria Zawiałow - niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej – już wkrótce w MCK w Nowym Targu! Na koncert MCK zaprasza 20. listopada (sobota) o godz.20.00 do swojej sali widowiskowej w nowej odsłonie. Po piątkowym Koncercie Galowym będzie to drugie wydarzenie z okazji otwarcia placówki po rozbudowie i przebudowie.

Bilety w cenie 110 zł do nabycia w Ratuszu (Rynek 1) w godz. 12.00 - 17.00 od 12. listopada do 19. listopada (piątek), włącznie z sobotą i niedzielą. Prócz nich dostępne będą bilety ulgowe w cenie 80 zł.

Daria Zawiałow jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką. Daria wraz z Igo i Królem tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra 2020.

Oba albumy, debiutancki „A kysz!“ i „Helsinki” okryły się Platyną i przyniosły artystce łącznie 3 Fryderyki. Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. Czas pandemii wykorzystali na pracę, jej pierwsze efekty mogliśmy usłyszeć z początkiem 2021 roku. Singlem „Kaonashi” Daria zapowiada swój 3. album studyjny!

dariazawiałow

Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu. Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma już setki koncertów. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych takich jak Pol’and‘Rock Festival, Orange Warsaw Festival Karków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. W 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod główną sceną na Open’er Festival. Nie można oczywiście zapomnieć o koncertach klubowych, które stanowią dla Darii jeden z najważniejszych elementów jej wielkiej muzycznej pasji. Trasa „Helsinki Tour‘‘, czyli trasa po największych klubach w Polsce, jeszcze przed startem była prawie wyprzedana.

IG: instagram.com/zavialovd

FB:facebook.com/dariazawialow