casting brief kgw2 min

Casting do filmów reklamowych i sesji zdjęciowej dla ogólnopolskiej sieci sklepów "Kochajmy co nasze”. Do filmów reklamowych (Telewizja, Internet) poszukiwane są Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z regionów: Podhale i okolice oraz Podkarpacie. 

 Do filmów reklamowych (Telewizja, Internet) poszukujemy Pań z KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH z regionów: Podhale i okolice oraz Podkarpacie. Do przesyłania zgłoszeń zapraszamy zapraszamy Panie w wieku 25 - 65 lat, uśmiechnięte, energiczne. Bardzo mile widziane są Panie mówiące w regionalnych gwarach i dialektach. W filmach będziemy opowiadać o przywiązaniu do regionu, lokalnych tradycjach oraz o potrawach i gotowaniu. Dobrze, żeby Panie miały swoje stroje ludowe, ale nie jest to warunek konieczny.

Najlepszym przykładem będą Panie, które wystąpiły w pierwszej edycji kampanii „Koła Gospodyń Wiejskich”:

“Kochajmy co nasze – Kaszuby” - https://vimeo.com/557195742/a47c837fd7

“Kochajmy co nasze – Pomorze” - https://vimeo.com/557195904/cb5934b683

Dodatkowo - do jednego filmu poszukujemy Bacy, najlepiej z Podhala.

Pan w wieku 30 - 65 lat. Musi mieć charyzmę, poczucie humoru oraz dobrze się prezentować. Podobnie jak w przypadku Pań, dobrze, żeby Pan miał swój strój ludowy, w którym wystąpi, ale nie jest to warunek konieczny.

Stawka: 7.000,00 pln ( 2 lub 3 dni zdjęciowe) [brutto na umowę o dzieło ; netto na fakturę]

Konsultacje z reżyserem 17 - 18. 07. 2021 (online – zoom lub team)

Przymiarki kostiumów - Bezpośrednio przed zdjęciami lub online – zoom lub teams

Zdjęcia: Tydzień 31 (od 02.08. 2021 do 08.08. 2021 przewidywane 2 lub 3 dni zdjęciowe)

Zadania do nagrania: Wszystkie Panie umalowane i odświętnie ubrane w swoich strojach ludowych proszone są o przedstawienie się do kamery  (imię, nazwisko, wiek, województwo, nazwa i siedziba Koła Gospodyń)i opowiedzenie w kilku zdaniach o sobie. Chcielibyśmy, żeby kandydatki opowiedziały również o tym, dlaczego angażują się w działalność w Kole Gospodyń Wiejskich, co tam robią, co je interesuje. Kilka zdań o regionie, o tradycji, o strojach, o potrawach. Zależy nam na naturalnym i nieskrępowanym wywiadzie do kamery. Na opowiedzeniu z uśmiechem, ale i zaangażowaniem o swojej pasji. Jeżeli, któraś z Pań zaśpiewa lub zatańczyć, to będzie to dla nas miły i cenny dodatek do wywiadu.

Dla Bacy te same zadania.

Całość nagrania powinna trwać nie dłużej niż 3 - 4 minuty. Dobrze, gdyby ktoś inny pomógł w nagrywaniu, żeby samemu nie ograniczać się ruchowo i przy nagrywaniu warto trzymać telefon w pozycji poziomej.

ZGŁOSZENIA NALEŻY NADSYŁAĆ NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Materiały (video + wypełniona karta castingowa) będą przyjmowane do poniedziałku 12.07.2021 do godz. 18:00

 

mat. prasowy