miski

113 pań oraz 46 nastolatek walczy o udział w finale konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2021. W finałowej rywalizacji udział weźmie 30 najpiękniejszych dorosłych i maksymalnie 20 nastolatek. Zdecydowaną większość wybierze jury konkursu, kilka dziewcząt może się dostać do finału dzięki głosowaniu internautów!

 Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. O tytuł w półfinale konkursu ubiega się 113 kandydatek z roczników 1994-2003 orz 46 kandydatek z roczników 2003-2007. 

Wśród nich znalazły się kandydatki z Powiatu Nowotarskiego. Są to: 

Konkurs Miss:

Agnieszka Carolea, Czarny Dunajec

Julia Gombarczyk, Lipnica Wielka

Patrycja Gróbarczyk, Zubrzyca Górna

Katarzyna Kudzia, Lipnica Wielka

Małgorzata Witkowska, Rdzawka

Wiktoria Wojtas, Nowy Targ

Kamila Żółtek, Lipnica Mała

Konkurs Miss Nastolatek: 

Zuzanna Pulit, Nowy Targ

 

Do finału, który planowany jest na czerwiec, awansuje łącznie maksymalnie 50 kandydatek. W kategorii Miss Małopolski 26 zostanie wybrane przez jury konkursu, 3 z nich awans uzyskają dzięki głosowaniu internautów. W kategorii Miss Nastolatek Małopolski 11-15 zostanie wybrane przez jury konkursu (liczba ostateczna nie jest znana), 3 z nich awans uzyskają dzięki głosowaniu internautów. 

Tegoroczna rywalizacja stoi na wysokim poziomie. Kandydatki na półfinałową sesję zdjęciową przyszły bardzo dobrze przygotowane. Oceniany był nie tylko ich wygląd i uroda ale również zachowanie i prezencja - relacjonuje Miss Małopolski 2020 Justyna Haberka, która w tym roku zasiadła w jury konkursu. Jednocześnie aktualnie panująca miss opowiedziała, co czeka kandydatki. - Konkurs jest przede wszystkim znakomitą przygodą oraz zabawą, dzięki konkursowi poznać można wiele znakomitych osób. Angażując się i dając z siebie 100 procent można się znakomicie rozwinąć oraz zajść daleko. Po konkursie jest się bardziej pewnym siebie, rośnie też poczucie własnej wartości - dodaje.

GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW

Na tegoroczne kandydatki może głosować każdy, na kilka sposobów:
- polubienie zdjęcia kandydatki na koncie Miss Małopolski na portalu facebook oraz instagram
- wysłanie SMS-a
- zakup wirtualnego biletu, który jest możliwością głosowania nań wybraną kandydatkę

Poniżej kandydatki do tytułów Miss Małopolski i Miss Nastolatek Małopolski z Powiatu Nowotarskiego: