kubuspolic211POWIAT NOWOTARSKI. Trwa challenge, dzięki któremu możemy pomóc małemu Kubusiowi z Podsarnia w walce z chłoniakiem anaplastycznym.

Policjanci i pracownicy cywilni z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju przyjęli nominację od rabczańskiego Urzędu Miejskiego, wsparli charytatywnie akcję i nominowali kolejnych, zapraszając do akcji:

  • Komendę Powiatową Policji w Nowym Targu                              
  • Urząd Gminy w Spytkowicach
  • Komisariat Policji w Jordanowie
  • Komisariat Policji w Mszanie Dolnej

Zasady:

1)  Robimy zdjęcie serca, w każdej postaci, na przykład narysowane lub ułożone z dłoni.

2)  Robimy „zrzutę” i wpłacamy uzbieraną kwotę na konto Bądźmy Razem Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej z dopiskiem ,,Kubuś Bachula”

Nr konta: 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001

3)  Nominujemy do dalszego udziału kolejne instytucje/organizacje pozarządowe/firmy.

4)  Nominowani kopiują tekst i razem ze zdjęciem wklejają na swój profil na FB/stronę www (jeśli je mają).

5)  Na wykonanie zadania są 2 dni.

kubuspolic212

1. sierpnia zeszłego roku Kubuś obchodził 2 urodzinki. Miesiąc później stało się coś strasznego - diagnoza – chłoniak anaplastyczny wielkokomórkowy z odczynem białaczkowym (choroba ekstremalnie rzadka) z bezwzględnym wskazaniem do allotransplantacji komórek hematopoetycznych. Od tamtej pory trwa walka o życie chłopca. Kubuś zakończył 6 ciężkich cykli chemioterapii, ale nie osiągnął remisji. Choroba przyspieszyła, stwarzając jeszcze większe zagrożenie.  Szansą na ratowanie Kubusia jest leczenie w klinice w Heidelbergu, ale koszty są bardzo wysokie.

Z uwagi, iż czas działa na niekorzyść chorego KUBUSIA BACHULI, a każde chętne do pomocy serducho jest na wagę życia, zapraszamy do tej charytatywnej akcji wszystkich, na których zawsze można liczyć.

Potrzebujemy milionów wielkich serc!

Inf. prasowa KPP Nowy Targ