6

Cukiernia Orawskie Ciacho rozpoczęła swoja działalność już kilka lat temu. Założona została przez grupę entuzjastów dobrego ciacha, dzięki czemu ich słodkości są wypiekane domowym sposobem, z naturalnych składników. 

Z pewnością zauważyliście charakterystyczne kolorowe logo na którymś z lokali. Jeśli nie sprawdziliście do tej pory co kryje się w środku, służymy pomocą w przybliżeniu tematu. 

Sami dobierają świeże jaja, sery i owoce, które gwarantują wyjątkowy smak wypieków. Ręcznie ucierane kremy sprawiają, że torty, ciasta i desery mają aksamitne wnętrze. Dekorowanie kwiatami i świeżymi owocami zamienia wyroby w małe dzieła sztuki.

48

Pracownia cukiernicza rozwija się pod względem nowych technologii w oparciu o tradycyjne przepisy.

Sklepy Orawskiego Ciacha znajdują się w Jabłonce, Nowym Targu, Białce Tatrzańskiej i Orawce. Cukiernie to połączenie tradycji z nowoczesnością, są też sklepami spożywczymi. Zapraszają do środka swoim oryginalnym wystrojem, zapachem świeżego domowego ciasta oraz pieczywa i aromatem wyśmienitej kawy. Czeka tam na nas zawsze uśmiechnięta obsługa, która chętnie doradzi w kwestii zamówień, np. tortów weselnych, komunijnych, na chrzciny i okolicznościowych.

15039504 543345632521675 4249414239794049616 o

Ich ciasta są zawsze udane, a ich smak niezmiennie zadowala podniebienia klientów. Firma nieustannie się rozwija, dzięki czemu mamy okazje próbować też  nowych smaków. Od niedawna specjalizują się także w krokietach, które wprost rozpływają się w ustach.

Polecamy!

LOGO REKLAMA