altana 29NOWY TARG. To już ostatnia taka niedziela, bowiem 29. sierpnia kończy się tegoroczna edycja „Muzycznych Niedziel w Altanie”.

Najpierw, o godz.17.00, wystąpi Queentet Z Harfą w Tle, następnie, o godz. 17.45 - Kuba Duda, a na koniec, o godz. 18.15, na góralską nutę zagrają i zaśpiewają Mali i Młodzi Hyrni.

Wstęp wolny. Koncerty - w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Queentet z Harfą w Tle zaprasza na letni koncert "Jesteśmy na wczasach ...." w którym zabrzmią przeboje takie, jak Chałupy welcome to"," Już nie ma dzikich plaż" czy" Jesteśmy na wczasach". Obecny skład Queentetu to:

Rosali – wokal; Aleksandra Panasiuk – skrzypce; Natalia Ryba – altówka; Aleksandra Jaworska – kontrabas; Katarzyna Zabielska – harfa.

Kuba Duda to młody, zdolny wokalista z Nowego Targu. Laureat licznych konkursów wokalnych w Polsce i za granicą. Warto śledzić losy Kuby, bowiem potencjał ma niesamowity.

Mali i Młodzi Hyrni to dziecięco-młodzieżowa odsłona Góralskiego Zespołu Regionalnego „Hyrni”. Kierownikiem zespołu jest Maciej Warpecha, a zespoły posiadają liczne programy odnoszące się do folkloru podhalańskiego i lokalnej tradycji. 

Inf. MOK Nowy Targ