EmbeddedImage

Pan Marcin Ratułowski został nominowany w kategorii „Samorządowiec/Polityk Ziem Górskich”.

 Do Konkursu mogą zostać zgłoszone osoby fizyczne, organizacje pozarządowe lub przedsiębiorstwa z terenu Polski, Słowacji i Czech, które poprzez swoją działalność przyczyniły się do rozwoju i promocji ziem górskich. Kandydaci zgłaszani są w następujących kategoriach: „Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich”, „Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich”, „Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich, „Samorządowiec/Polityk Ziem Górskich”, „Dziennikarz Ziem Górskich”, „Organizacja Pozarządowa Ziem Górskich”, „Osobowość Ziem Górskich” oraz „Sportowiec Ziem Górskich”.

Wójt Gminy Czarny Dunajec pan Marcin Ratułowski: Moja kandydatura jest wynikiem szeregu działań, które podejmuję, aby rozwijać naszą gminę i czynić ją coraz bardziej atrakcyjną. Bardzo dziękuję, że zostało to dostrzeżone i jest mi niezmiernie miło z powodu tego wyróżnienia. Główne inwestycje, które wpłynęły na moją nominację to między innymi: budowa żłobka, gazyfikacja oraz kanalizacja gminy, powstające chodniki, nowa siedziba GOPS – u, rozwijająca się sieć ścieżek rowerowych czy remont zabytkowej stacji PKP w Podczerwonem. W planach jest także budowa tarasu widokowego na Bachledówce oraz remont stacji PKP w Czarnym Dunajcu.

Bardzo proszę o wsparcie mojej kandydatury swoimi głosami, które można oddawać do 25 listopada 2021r. do godz. 23:59 wchodząc w poniższy link: