242301854 224032956429279 1782335492405254585 n

Podczas minionego weekendu zakopiańska policja zatrzymała aż cztery poszukiwane osoby. Dwie osoby ukrywały się przed odsiadką, jedna przed prokuratorem i jedna przed rodziną.

Mimo kończącego się sezonu turystycznego tatrzańscy policjanci nadal mają ręce pełne pracy. Tylko podczas minionego weekendu zatrzymali aż cztery poszukiwane osoby. - Policjanci zatrzymali w Bukowinie Tatrzańskiej 42-latka z Łodzi poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego - informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. Kolejny zatrzymany, to 41-latek z Zakopanego, który był poszukiwany celem odbycia kary w zakładzie karnym. - On jednak uwolnił się od kary wpłacając grzywnę – zaznacza Roman Wieczorek.

Kolejny zatrzymany, to osoba, której zaginięcie zgłosiła rodzina. - Mieszkaniec powiatu jędrzejowskiego, którego poszukiwano na podstawie zawiadomienia o zaginięciu osoby przebywał na terenie miasta Zakopane. Udało się nakłonić go, aby sam zgłosił się do naszej jednostki. Po ustaleniu, że nic mu nie zagraża wrócił na kwaterę - informuje Wieczorek.

Policja zatrzymała także poszukiwaną przez prokuraturę 41-latkę. Prokuratura Rejonowa w Poznaniu usiłowała ustalić aktualne miejsce pobytu.

fot. Policja Zakopane