czolo

Kierowcy quadów i innych pojazdów terenowych nie będą czuć się bezkarni. Straż Gminna w Kościelisku zatrzymała kolejnych kierowców łamiących prawo.

Do sądu skierowane zostały kolejne wnioski o ukaranie kierowców nie stosujących się do przepisów ruchu. Cześć z nich została ukarana mandatami. - Nie pozostajemy obojętni wobec łamania prawa przez osoby poruszające się tzw. "czterokołowcami" - informują funkcjonariusze Straży Gminnej w Kościelisku.

Miłośnicy terenowej jazdy i adrenaliny często wybierają polne i leśne drogi, aby wypróbować quady, crossy lub inne pojazdy stworzone do jazdy w terenie. Niestety wybierając się na wyprawę często zapominają o obowiązujących przepisach ruchu, a także łamią prawo własności i wjeżdżają na prywatne grunty niszcząc je.

- My nie składamy broni. Przeciwnie. Byliśmy tam dzisiaj, będziemy jutro i pojutrze. Będą z nami inne służby. Nikt, kto łamie prawo nie może czuć się bezkarnie - zapowiadają dalszą walkę z osobami łamiącymi prawo funkcjonariusze Straży Gminnej w Kościelisku.

fot. Straż Gminna w Kościelisku

242209402 393327889029232 7308322760475434903 n