Policja

Zakopiańska prokuratura zajmuje się sprawą pobicia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna, który doznał obrażeń głowy nadal pozostaje w bardzo ciężkim stanie.

Brutalnym pobiciem, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę zajmuje się zakopiańska prokuratura. Przesłuchiwani mają być świadkowie zdarzenia, którzy byli w grupie towarzyszącej pobitemu 25-latkowi. Śledczy ustalają m.in. przyczyny z jakich doszło do bójki między dwoma grupami osób.

Zabezpieczony został także monitoring, dzięki któremu śledczy będą próbowali ustalić personalia osób z drugiej grupy. Na razie sprawcy pobicia pozostają na wolności.

Przypomnimy, że do bójki pomiędzy dwoma grupami osób doszło ok. 2 w nocy z soboty na niedzielę (11/12 września) na skrzyżowaniu ulic Krupówki i Kościuszki. W takcie bójki najciężej został ranny 25-latek z powiatu nowotarskiego. Partol policji, który przybył na miejsce jako pierwszy rozpoczął reanimację mężczyzny, którą następnie przejęła załoga karetki pogotowia. Po przywróceniu czynności życiowych mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jego stan cały czas jest określany jako zagrażający życiu.