szescioraczkipl Zdjęcia i filmy InstagramieDzisiaj swoje drugie urodziny obchodzą pierwsze w Polsce sześcioraczki. Ich przyjście na świat 20 maja 2019 r. było wielkim cudem, o którym ze zdumieniem mówiło się wzdłuż i wszerz.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i zarazem dumni, że tak wspaniała gromadka mieszka w naszej Gminie – Gminie Ochotnica Dolna i jest częścią naszej lokalnej społeczności.

Dwulatkom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby wzrastali w zdrowiu i radości oraz, aby dostarczali swoim rodzicom niezapomnianych wrażeń, cennych wspomnień i cudownych chwil. Niech oddanie rodziców i poświęcany maluchom każdego dnia czas będzie inwestycją w ich wychowanie i zarazem wspaniałą kształcącą podróżą ku dorosłości.

I o tej wspólnej podróży przez życie z dziećmi, podróży w dorosłość, która dla Kai, Zosi, Neli, Malwiny, Filipa i Tymona trwa od dwóch lat oraz o inwestycji w rodzinne relacje, opowiada muzyczna laurka przygotowana z okazji drugich urodzin sześcioraczków przez Dziecięcy Teatr Muzyczny Hejo i jego opiekuna Michała Buska, pod patronatem Wójta Gminy Ochotnica Dolna Tadeusza Królczyka.

Wyraża ona to co jest najistotniejsze w podróży przez życie i w procesie wychowania, który rozpoczyna się od pierwszych dni życia, a więc budowanie rodzinnych więzi, troskliwa opieka rodziców, okazywana miłość, czułość i troska, które w późniejszym życiu są podstawą budowania relacji z innymi.

Wszystkiego najlepszego - miłego świętowania oraz cieszenia się sobą nawzajem!

źródło: ochotnica.pl