galeriaolimpijczykowootwarcie

Zapraszamy na otwarcie "Galerii Olimpijczyków", którą Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu zrealizowało w Miejskiej Hali Lodowej, w ramach mikro-projektu pt. "W blasku olimpijskiego znicza" . Oficjalne otwarcie odbędzie się w najbliższą środę, 14 kwietnia 2021r. o godz. 9:00 wyłącznie w trybie on-line.

W „Galerii Olimpijczyków” można poznać nie tylko historię klubu Podhale Nowy Targ, w której ważne miejsce zajmuje współpraca transgraniczna ze słowackimi klubami sportowymi, ale przede wszystkim sylwetki nowotarskich i słowackich hokeistów-olimpijczyków.
 
W związku z sytuacją epidemiologiczną spotkanie odbędzie się w trybie on-line przy wykorzystaniu platformy interaktywnej Zoom. Aby wziąć udział w wydarzeniu proszę skorzystać z linku:  https://zoom.us/j/91799214188?pwd=WlpxcmFEbVFRanA1OU1VYnA5NXhCUT09

Meeting ID: 917 9921 4188
Passcode: 1234

Galeria Olimpijczyków oraz wydarzenie są realizowane w ramach mikroprojektu pt. "W blasku olimpijskiego znicza" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 wdrażanego wspólnie przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu we współpracy z Olimpijskim Klubem Vysoké Tatry i Nowotarskim Klubem Olimpijczyka.