policjaprezenty
Tatrzańscy mundurowi: funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Straży Parku TPN oraz Związków Zawodowych Policji i Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA przygotowali świąteczne prezenty dla dzieci i nastolatków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tatrogród” w Zakopanem. W przekazanych dzisiaj paczkach znalazły się między innymi ubrania, słodycze, kosmetyki i artykuły szkolne.

Tatrzańscy mundurowi podzielili się dobrocią i przygotowali paczki dla dzieci i nastolatków przebywających w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej. Wszyscy bardzo chętnie włączyli się do akcji i pomimo dość krótkiego terminu realizacji, zebrali środki na zakup potrzebnych dla dzieci rzeczy. Zbiórkę przeprowadziliśmy wśród Policjantów i pracowników Policji oraz wśród funkcjonariuszy Straży Granicznej w Zakopanem. Wsparli nas bardzo hojnie również koledzy z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region IPA Zakopane oraz Policyjni związkowcy. Dzięki spontanicznej akcji mundurowych udało się zakupić ubrania, kosmetyki, słodycze oraz potrzebne przybory szkolne. Dzisiaj mundurowi zawieźli przygotowane paczki do „Tatrogrodu” i przekazali je na ręce kadry i podopiecznych.

Wśród przygotowanych prezentów znalazły się również choinki podarowane przez funkcjonariuszy Straży Parku TPN, które jeszcze dzisiaj zostaną ubrane przez dzieci. Przygotowane paczki rozradowanym maluchom i młodzieży wręczali ich opiekunowie. Słowom uznania przekazanym przez Panią Dyrektor „Tatrogrodu” dla wszystkich darczyńców nie było końca. Na pamiątkę od dzieciaków otrzymaliśmy piękną świąteczną bańkę i list z podziękowaniami 

Bezcenny uśmiech, który zagościł na twarzach dzieci powoduje niezmierną radość z niesienia pomocy innym.
 
KPP Zakopane/RW