wintettt

Już w niedzielę w Parku Miejskim w Nowym Targu rozegrany zostanie IV Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ.

- Gramy od 10.00 do ok 18.00 Zapowiadają się spore emocje sportowe, gdyż swój udział zapowiedziały drużyny min. z Krakowa oraz Śląska, które na co dzień zmagają się w Plażowym Grand Prix Polski. Możliwość obejrzenia na żywo ich zmagań będzie zatem dla fanów sportu a w szczególności siatkówki nie lada gratką – zapowiadają organizatorzy.

Jak co roku Turniej na charakter charytatywny. Tym razem celem jest pomoc dla małej Matyldy, która urodziła się jako wcześniak z powikłaniami, które niestety pozostawiły spory ślad na jej zdrowiu. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację, która umożliwi prawidłowy rozwój dziewczynki.

Równolegle na tzw „kole” przy Parku, pomiędzy 13.00 a 17.00, odbędzie się Kolarskie Grand Prix Nowego Targu, którego organizatorem jest Nowotarski Klub Kolarski.

W drugiej części parku będzie trwało Pożegnanie Lata MOK-iem czyli cykl koncertów muzycznych, występów zespołów regionalnych oraz atrakcji zarówno dla dzieci jak i młodzieży.

- Warto kolejny raz wspomnieć, że całość nie byłaby możliwa bez zaangażowania ludzi którzy cały czas nas wspierają. Są to zarówno osoby prywatne jak i lokalne Firmy. Jeszcze raz, korzystając z okazji, dziękuje ludziom naprawdę wielkiego serca. Już teraz chciałbym zaprosić na VII edycję Noworocznego Meczu Charytatywnego WinterClassic, który tradycyjnie odbędzie się początkiem stycznia. Cały czas trwa, również charytatywna akcja budowy domu w ramach akcji „Nowe Jutro dla Świerków” Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy. Zadbamy również o Wasze bezpieczeństwo zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, więc mam nadzieję że spędzicie tą niedzielę w parku dobrze się bawiąc i przy okazji pomagając małej Matyldzie – podkreślają organizatorzy.