2021 09 06 Bokserzy Knockout Promotion w Nosalowym Dworze8054

W Zakopanem kończy letni obóz treningowy bokserów KnockOut Promotion „Nosalowy Dwór Summer Capm”. W trakcie obozu pięściarze mogli trenować m.in. na tatrzańskich szlakach. O swoich poczynaniach opowiedzieli na konferencji prasowej.

Od czterech lat zakopiański hotel Nosalowy Dwór udostępnia miejsce do wypoczynku i treningów pięściarzom KnockOut Promotion. W centrum kongresowym Gerlach odbywają się także gale bokserskie, podczas których zobaczyć można było m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. Kończący się letnie zgrupowanie bokserów to także przygotowanie do gali boksu, która jest planowana na koniec października.

- Jestem tu pierwszy raz. Na razie wszystko przebiega zgodnie z planem - mówi Andrzej Liczik pierwszy trener Konckout Promotion. - Aż tylu zawodników naraz nie trenowałem na jednym obozie. Staramy się połączyć te treningi. Każdy ma swój cykl przygotowań. Są także tacy, co wracają po kontuzjach, ale dla każdego mam czas - dodaje.

Wśród trenujących bokserów jest także Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, który jest jednym z najbardziej doświadczonych pięściarzy i Fiodor Czerkaszyn, których w ringu zobaczymy już w połowie października.

Planowana jest także gala boksu w Centrum Kongresowym Gerlach, która planowana jest na koniec października.

Fot. Marcin Szkodziński