dzikip

W Rybniku na stadionie MOSiR w miniony weekend rozegrano trzecią już edycję Mistrzostw Polski OCR w biegach z przeszkodami. Tradycyjnie już w głównych rolach wystąpili reprezentanci klubu Podhalańskie Dziki Gorący Potok Team, którzy m.in. wywalczyli dwa złote medale w biegach sztafetowych.

W sztafecie męskiej triumfowali Dawid Hajnos, Robert Krzystyniak i Grzegorz Opiał. Z kolei w tzw. sztafecie mieszanej, równych sobie nie mieli Katarzyna Baranowska, Jakub Mikrut oraz Bartosz Świątek.

Indywidualnie Hajnos w Elicie wywalczył dwa srebrne medale na dystansie 3 i 12 km. W rywalizacji pań identyczne wyniki osiągnęła Baranowska, która zwyciężyła również w konkurencji Ninja Tor.

Na najwyższym stopnia podium w kategorii 17-24 lata stanęła z kolei Alicja Jasińska.

W grudniu reprezentantów Podhalańskich Dzików czekaj wyjazd na Teneryfę gdzie wezmą udział w Mistrzostwach Europy Spartan Race.