IMG 8647

W zaległym spotkaniu 4 kolejki rozgrywek o mistrzostwo podhalańsko – limanowskiej ligi okręgowej Huragan Waksmund na swoim stadionie pokonał 3:1 Zawrat Bukowina Tatrzańska.

Huragan Waksmund – Zawrat Bukowina Tatrzańska 3:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Krugiołka 8, 1:1 Zarycki 18, 2:1 Krugiołka 45, 3:1 Kolasa 77.

Huragan: Byrnas – Jurzec, Mlak, Mozdyniewicz, Grzechynka – Mucha (90 Łapsa), Diaz (70 Marco), Zagata, Miranda (70 Rogal), Krugiołka – Kolasa.

Zawrat: Wcisło – M. Stasik, Kuchta, Floryn, Zarycki – D. Rzadkosz, Ł. Rzadkosz, Janczy (70 Leniewicz), K. Chowaniec (68 Ustupski), M. Chowaniec (80 Bunda) – M. Grela.

Jak padły bramki?

1:0 8 min – podanie z głębi pola na prawą stronę do Krugiołki, nieudana pułapka ofsajdowa zawodników Zawratu i gracz Huraganu mając dużo czasu i swobody przymierzył precyzyjnie.

1:1 18 min – po zagraniu z rzutu wolnego, Zarycki głową posyłka piłkę do bramki Huraganu.

2:1 45+1 min – ostatnia akcja pierwszej połowy. Mucha to Kolasy, ten prostopadle do Krugiołki, który drugi raz tego dnia wygrywa potyczkę z Wcisło.

3:1 77 min – szybko rozegrany przez Huragan rzut wolny. Jurzec zagrywa prostopadłe podanie do Kolasy, ten mija Wcisłę i trafia do pustej już bramki.

Gospodarze mecz konczyli w liczebnym osłabieniu, po czerwonej kartce - w konsekwencji dwóch żółtych - Adama Mozdyniewicza w 90 minucie.