IMG 9222

Komentarz szkoleniowca piłkarzy trzecioligowego Podhala Nowy  Targ, po przegranym 1:2 wyjazdowym meczu  z Siarką Tarnobrzeg.

Tego typu porażki są najtrudniejsze. Zaczęliśmy to spotkanie bardzo dobrze i cała pierwsza połowa była zdecydowanie pod nasze dyktando. Powinniśmy tak ustawić mecz by go spokojnie kontrolować. Sytuację ku temu mieliśmy. Przeciwnik mocno nastawiał się na kontratak więc musiał modyfikować swój plan, na czym nam zależało. Niestety kolejny raz w bardzo prosty sposób straciliśmy bramki. Nie da się ukryć że strata drugiej bramki to po prostu przypadek, ale wcześniej mogliśmy się zachować zdecydowanie lepiej. W tym momencie mecz wymknął się nam z pod kontroli. Po przerwie gospodarze mieli to na co liczyli, czyli grę z kontrataku. My mieliśmy problemy przebić się przez całą grupę zawodników stojących na własnej połowie.  Dużo chaosu i przypadku towarzyszyło naszym poczynaniom. Na pewno nie można odmówić zawodnikom zaangażowania i próby odwrócenia wyniku, niestety dziś to było zdecydowanie za mało.