YIP06151

KH Tauron Podhale Nowy Targ wydał komunikat dotyczący powodów przełożenia niedzielnego wyjazdowego meczu z GKS Katowice. Podano również nowy termin w którym spotkanie dojdzie do skutku.

Komunikat klubu: 

Mając na względzie kwestie epidemiologiczne mecz z GKS-em Katowice nie odbył się w planowanym terminie. Pierwotnie zaplanowane spotkanie na 4 października w Katowicach zostanie rozegrane 20 października o godzinie 18:30. Po informacji o przełożeniu spotkania pojawiło się wiele nieprawdziwych informacji, które chcemy wyjaśnić.

Informujemy kibiców Podhala, że żaden zawodnik TAURON Podhala Nowy Targ nie jest objęty kwarantanną. Ponadto w drużynie na ten moment nie ma stwierdzonego przypadku COVID-19. W chwili gdy ktoś się źle poczuje stosujemy izolację do czasu wyjaśnienia stanu zdrowia.

Do każdego przypadku mogącego budzić wątpliwości podchodzimy z dużą dozą ostrożności mając na uwadze dobro drużyny jak i rozgrywek Polskiej Hokej Ligi. Uważamy, że może to być traktowane jako nadinterpretacja, lecz pozwala minimalizować ryzyko związane z pandemią.