Turon1

Stosowną umowę, przy blaskach fleszy,  podpisano podczas uroczystej konferencji prasowej. Będzie ona obwiązywać przez najbliższy sezon. Kwoty wsparcia nie ujawniono.

- Cieszę się, że udało się doprowadzić do szczęśliwego końca trudne rozmowy dotyczące sponsoringu. Było wiele uwarunkowań, którym musieliśmy się wspólnie przeciwstawić, ale udało się i dzisiaj Podhale przejmuje nazwę Tauron Podhale Nowy Tag. Mam nadzieję, że rezultaty naszej współpracy będą tak dobre, jak dobra jest dzisiaj marka Tauron, która jest najbardziej rozpoznawalną marką wśród wszystkich grup energetycznych. Mam nadzieję że Tauron Podhale Nowy Targ będzie klubem, który będzie na pierwszy miejscu w lidze – powiedział tuż po złożeniu podpisu pod umową, Wojciech Ignacok, prezes Zarządu Tauron Polska Energa SA.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi że Tauron Polska Energia została naszym sponsorem tytularnym. Hokej to piękny sport, a Podhale, a od dzisiaj Tauron Podhale, to najbardziej utytułowany klub w męskich grach zespołowych. Mamy na koncie 19 tytułów Mistrza Polski, goni nas klub z Kielc, który ma tych tytułów 16, ale wierzę, że przy wsparciu naszego nowego sponsora wkrótce będziemy mogli świętować kolejne sukcesy. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom, które miały wkład w to że Tauron Polska Energia został naszym sponsorem. Tu chcę podkreślić przede wszystkim role Tomka Dziurdzika i Pawła Bargiela, bez których pomocy i zaangażowania dzisiaj, w takich okolicznościach na pewno byśmy się nie spotkali. Negocjacje były długie, ale udało się je doprowadzić do szczęśliwego końca. Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Życzę sobie, żeby to właśnie z Tauronem dane nam było świętować 20 tytuł Mistrza Polski – powiedział prezes Tauron Podhala Nowy Targ, Marcin Jurzec.

YIP07501

- Jestem bardzo dumny, że taka potężna firma jak Tauron została naszym sponsorem. W swoim imieniu i imieniu zawodników mogę obiecać, że postaramy się, by za te parę miesięcy wszyscy byli szczęśliwi. Trzy razy jako zawodnik Podhala zdobywałem tytuł Mistrza Polski i teraz zrobię wszystko by powtórzyć to jako trener – podkreślił szkoleniowiec Podhala, Andrei Gusow.

W trakcie konferencji przedstawiono też kadrę zespołu i sztab szkoleniowy. Zaprezentowano również  oficjalną koszulkę w jakich hokeiści Podhala występować będą w sezonie 2020/2021. Jej projekt jest inspirowany okresem, w którym Podhale sięgało po największe swoje sukcesy.

Tekst Maciej Zubek, fot. Maciej Gębacz

 

{gallery}heimdall/2020_09_11_tauron_podhale{/gallery}