Zakończenie lata plakat

Ambasada Dobroczynności oraz Hotel Helan Garden & Spa, w ramach projektu „Pomagamy, Dbamy, Gramy” zaprasza na wydarzenie „Zakończenie Lata w Zakopanem”. Miejscem imprezy jest miasto Zakopane. Piknik Rodzinny zaplanowany jest na 27 sierpnia 2021r.

Przestrzeń będzie podzielona na kilka stref m.in. edukacyjną i rozrywkową, tak aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie, niezależnie od kategorii wiekowych. W czasie pikniku nie zabraknie dobrej muzyki. Gwiazdami wieczoru będą występy topowych artystów znanych ze stacji radiowych i telewizyjnych. W programie różnorodne atrakcje m.in. pokazowa lekcja tańca latino, animacji tanecznych oraz warsztatów Zumby, zabawy w pianie, które przeznaczone będą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Strefa dla dzieci to miasteczko dmuchanych zjeżdżalni, lekcje pierwszej pomocy, malowanie twarzy oraz pokazy iluzjonistów. W strefie dla dorosłych planujemy atrakcje motoryzacyjne, konsultacje dietetyczne oraz przegląd sportowego Zakopanego (siłownie, fitness, trenerzy personalni). Wielu zaproszonych Gości to osoby ze świata mediów, kultury, biznesu i sportu. W godzinach porannych zaplanowana jest również konferencja prasowa z udziałem ogólnopolskich oraz lokalnych mediów.

Harmonogram

27 sierpnia 2021 r. - Hotel Helan Garden&Spa
Start imprezy godzina 13:00
W progrdamie: otwarcie stref z atrakcjami i sterfy food trucks. Konkursy z nagrodami dla dzieci i młodzieży Zumba, Fitness, pokazy iluzjonisty, atrakcje motoryzacyjne z udziałem kierowców rajdowych, prelekcja gwiazdy znanej z mediów, dotycząca zdrowego trybu życia. Konferencja prasowa z organizatorami i gwiazdami imprezy, występy, konkursy.
Koncerty:
18:00 Zbóje
19:30 Krzysztof Kasa Kasowski
21:00 Loka
22:00 Kolacją charytatywna w gwiazdorskiej obsadzie
Wydarzenie będzie zakończone pokazem świetlnym z użyciem dronów.

W trakcie imprezy oraz kolacji będą prowadzone liczne licytacje. Środki zebrane z licytacji zostaną przeznaczone na cele statutowe, jak również:

- zakup urządzeń do terapii dziecięcej metodą biofeedback oraz
- „Nowy plecak na nowy rok szkolny” to zbiórka celem której jest pozyskanie środków na zakup plecaków z wyprawką szkolną dla dzieci z rodziny dysfunkcyjnych i najbardziej potrzebujących.