proba2

Podziel się pozytywnymi wrażeniami, jakie wyzwala w Tobie miasto Zakopane - zachęcają organizatorzy.

 Luty, a szczególnie jego pierwsza połowa stoi pod znakiem wydarzeń dedykowanych wszystkim zakochanym i kochającym. W tym roku w związku z Dniem Zakochanych chcielibyśmy zainspirować osoby działające w mediach społecznościowych, aby podzieliły się swoimi niezwykłymi, często bardzo osobistymi wspomnieniami związanymi z naszym pięknym miastem.Mamy tutaj na myśli zarówno Zakopiańczyków, obecnych w przestrzeni Zakopanego gości oraz wszystkich tych, którzy żyją Zakopanem - publikując posty związane z Miastem pod Giewontem w mediach społecznościowych.

Inaugurując akcję #KOCHAMZAKOPANE chcemy zaprosić wszystkich, którym to miasto jest bliskie, do podzielenia się wrażeniami - tymi najświeższymi lub bardziej odległymi,związanymi z tym miejscem. Miejsca - te znane i te mniej, urocze zakątki wtopione w górskie, sielskie krajobrazy, miejskie atrakcje i przytulne przestrzenie. To właśnie w Zakopanem o każdej porze roku każdy znajdzie coś dla siebie, a prezentując odwiedzane miejsca, które sami lubicie i cenicie - wskazujecie je też jako warte zobaczenia i poznania.   

Nasze Miasto stwarza wręcz nieograniczone możliwości do zwiedzania i do wypoczynku. Wciąż powstają nowatorskie i przyjazne turystom miejsca, obiekty i wydarzenia, które gwarantują wysoką jakość i przeżycie wielu niezapomnianych doznań. W połączeniu z pięknymi tradycjami i gościnnością, Zakopane jest wręcz idealnym celem podróży i gwarancją ciekawego spędzenia wolnego czasu. W tej akcji chcemy o tym przypomnieć, pokazując nie tylko miejsca, ale też chwile, emocje ukryte głęboko w sercu, związane  z jedynym, niepowtarzalnym miastem pod Giewontem.

Publikując autorskie posty na swoim profilu instagramowym prosimy o oznaczanie w nich naszego oficjalnego profilu - @ZAKOPANE_OFFICIAL oraz dodanie #KOCHAMZAKOPANE.W ten sposób wezmą one udział w naszej akcji, poprzez bezpośrednie ich udostępnienie na naszym koncie oraz trafią do dedykowanej jej zakładki.
Uda nam się dzięki temu zebrać KOCHAJĄCYCH ZAKOPANE w nowej grupie i wyeksponować ich posty.

Najbardziej aktywnych Instagramowiczów Miasto Zakopane doceni oryginalnymi upominkami.

źródło: UM Zakopane