lowiec polski reklama swiateczna DRUK bez znacznikow 1

Zupa pachnąca borowikami, pierogi z leśnymi grzybami, sosy, dżemy i konfitury z leśnych owoców, aromatyczne zioła, a także ciasta i desery z leśnym miodem – to tradycyjne smaki Świąt Bożego Narodzenia. Coraz częściej dołączają do nich także nieco „zapomniane” dania z dziczyzny, które kilka pokoleń temu znacznie częściej gościły na naszych stołach. Źródłem ich wszystkich jest las.

Naturalne i zdrowe produkty pochodzące z polskiego lasu można kupić w sklepie stacjonarnym 
i internetowym „Dobre z lasu
www.dobrezlasu.plSzczególnie w okresie świąt nie powinno ich zabraknąć w naszych domach, podobnie jak naturalnej, pięknej choinki. 

Dobre z lasu” jest marką projektu realizowanego przez Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. Logo projektu są opatrzone zarówno produkty roślinne – suszone zioła, soki i syropy, grzyby, miody, jak i pochodzenia zwierzęcego – mięso z dziczyzny i jego przetwory w postaci wędlin i gotowych dań. Są one naturalne, dobre jakościowo, smaczne i zdrowe. Nie bez znaczenia jest też to, że zostały pozyskane i przetworzone legalnie, z poszanowaniem natury.

Jeden ze stacjonarnych sklepów „Dobre z Lasu” znajduje się w Nowym Targu przy ulicy Szaflarskiej 105. To tam przez cały tydzień (godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 9-20, soboty od 9-19, a w niedziele handlowe od 10-17)  można zakupić wszelkie produkty wywodzące sie z natury. 

dobrezlasu2

 

Polskie Święta Bożego Narodzenia pachną grzybami i smakują piernikiem. Oto dwa przepisy na smaczne i proste w wykonaniu dania świąteczne: zupę grzybową i leśne pierniczki. Po składniki potrzebne do ich sporządzenia - suszone grzyby i leśny miód, a także wiele innych naturalnych produktów, zapraszamy do sklepu „Dobre z lasu”.

DzL zupa z borowikow pop 1

DzL lesne pierniczki 1

LP logo PL A1