dla matyldy plakat

W najbliższą sobotę 16.10.2021 r. zapraszamy wszystkich ludzi o otwartych sercach na Góralską zabawę charytatywną - Razem dla Matyldy.

Maleńka Matylda z Kościeliska urodziła się z ekstremalnie ciężką wadą serca – atrezją tętnicy płucnej typu IV. W Polsce nie ma dla niej ratunku. Jedyną szansą, żeby ocalić życie dziewczynki, jest droga operacja w USA, której cena może sięgnąć nawet kilku milionów złotych.

Ważny jest czas, dlatego też już w najbliższą sobotę chcemy zorganizować wydarzenie, podczas którego będziemy mogli ,świetnie się bawiąc, zrobić coś dobrego. Góralska zabawa połączona będzie ze sprzedażą pra zaprzyjaźnionych twórców i artystów oraz innych przedmiotów, które darczyńcy przekażą na ten szczytny cel.Naszą akcje wspierają nie tylko artyści, ale również stowarzyszenia, restauratorzy osoby prowadzące działalności gospodarcze, mniejsze i większe firmy oraz osoby prywatne.

Dochód z zabawy i sprzedaży przekazany zostanie w całości Komitetowi Społecznemu "Armia dla Matyldy" w ramach zbiórki  publicznej numer 2021/2556/KS

Startujemy o 20:00. Wstęp w formie cegiełki o minimalnej wartości 40 zł.
Bądźcie z nami, bo razem możemy więcej.


Organizatorzy:
Związek Podhalan oddział Kościelisko, Zespół Góralski "Polaniorze",
Armia dla Matyldy, Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko, Gmina Kościelisko.

mat. prasowy