suknie slubne boho warszawa 9

Słowiańskie motywy doskonale pasują do sukni ślubnych. Są oryginalne, ciekawe i ponadczasowe. Po pierwsze krój takich sukni ślubnych przywodzi na myśl czasy Wiedźmina, baśni i legend. Zatem to idealne rozwiązanie dla Pań lubiących fantastyczne klimaty, tajemnice oraz naturę. Piękno słowiańskich sukni tkwi w ich prostocie. Jednak nie należy mylić prostoty z banalnością. Każda z takich kreacji jest unikatowa i zjawiskowa.

Suknia ślubna niczym z sagi o Wiedźminie lub Władcy Pierścieni

Bajkowa suknia ślubna w stylu lalki Barbie to już przeżytek. Teraz modne są proste i zarazem oryginalne suknie przypominające średniowieczne lub słowiańskie szaty. Do cech charakterystycznych sukni ślubnej w słowiańskim stylu zaliczyć trzeba kobiecy, lekki krój. Uwagę zwracają poszerzane rękawy z pięknej, wzorzystej koronki. Dodatkowo nie brak w takiej kreacji ciekawych akcentów. Są to np. przezroczyste, koronkowe plecy lub koronkowe wstawki w dolnej partii spódnicy. W takiej słowiańskiej sukni ślubnej panna młoda wyglądać będzie niczym elf z Władcy Pierścieni lub księżniczka z kultowej sagi o Wiedźminie.

Słowiańska suknia ślubna jako kwintesencja stylu boho

Styl boho niejedno ma imię. Suknie ślubne utrzymane w słowiańskim klimacie zachwycają prostotą. Są to wymarzone kreacje dla pań z romantyczną duszą. Idealnie sprawdzą się u artystek, pasjonatek przyrody i dawnych legend. W takiej sukni można pozować do zdjęć w dowolnej scenerii: w lesie, na łące, w starej wsi, w romantycznym ogrodzie. Suknia boho w słowiańskim wariancie jest wprost stworzona na wesele w plenerze.

Dla kogo słowiańska suknia ślubna?

Romantyczne suknie ślubne dostępne są w różnych odsłonach. Są kobiece, delikatne i podkreślają naturalną urodę panny młodej. Dla pań odważnych odpowiednie będą warianty z falbanami, dekoltem oraz głębokim wcięciem odsłaniającym nogi. Skromniejsze suknie ślubne mają dopasowaną, zabudowaną górę, wcięcie w talii i luźny dół. Połączenie słowiańskich motywów z cygańskim klimatem daje ciekawy efekt. Takie cygańskie suknie ślubne pasują do kobiet żywiołowych, kochających życie, zabawę i taniec. Gdzie takie znaleźć? Duży wybór oryginalnych fasonów sukni w stylu słowiańskim znajduje się w kolekcji Slavica, dostępnej na stronie SuknieBoho.pl. To suknie z pięknej, naturalnej bawełny połączone np. z koronkowymi, bufiastymi rękawami i fantazyjnymi, koronkowymi wstawkami. Równie dobrze sprawdzą się w czasie ślubu cywilnego, jak i kościelnego.

Jakie motywy słowiańskie pojawiają się na sukniach ślubnych?

Rodzimy folklor ma wiele do zaoferowania. Jednym z elementów kultury słowiańskiej były wzory zaczerpnięte z natury. Również w przypadku sukni ślubnych w stylu boho, słowiańskie motywy pasują idealnie. Są to piękne kwiaty, fantazyjne rośliny niczym z baśni i legend. Folklorystyczne wzory to także leśne paprocie oraz rustykalne mozaiki. Koronka pełni ważną rolę w sukniach boho. W połączeniu z gładką bawełną wysokiej jakości daje spektakularny efekt. W takiej sukni panna młoda na pewno poczuje się wyjątkowo.