droga do zdrowia

Droga do Zdrowia z PZU odwiedza kolejne miasta. Po sukcesie akcji pilotażowej, podczas której mobilne gabinety zawitały do sześciu miejsc w południowo-wschodniej Polsce, tym razem bezpłatne badania profilaktyczne będzie można wykonać w miejscowościach turystycznych na terenie całego kraju. 

 Pierwszym przystankiem na trasie było mazurskie Giżycko. Do Zakopanego akcja zawita w najbliższy weekend 21-22 sierpnia.

Podczas wakacyjnej edycji Drogi do Zdrowia z PZU wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań, takich jak USG płuc, spirometria, EKG, pomiar poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi. Wyniki na miejscu oceni internista, a w przypadku spirometrii i USG płuc - pulmonolog. Można będzie także sprawdzić zmiany skórne i skorzystać z porad dermatologa, a także wykonać analizę składu ciała podczas konsultacji z dietetykiem.

W każdym z miast na trasie strefy zdrowia PZU będą czynne w godz. 9.00-19.00 . Nie są potrzebne wcześniejsze zapisy, każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich. W Zakopanem miasteczko ulokuje się w weekend 21-22 sierpnia w okolicach Wielkiej Krokwi.

Źródło: Biuro Prasowe PZU Grupa PZU