nt 1920x1080

Wydarzenie plenerowe, Nowy Targ, ul. Parkowa 14

Serdecznie zapraszamy na Podhalańskie Dni Dom i Otoczenie, które odbędą się wokół Hali Lodowej, w terminie 26 i 27 czerwca. Wystawa będzie otwarta każdego dnia od 10 do 16.
Tylko sobota i niedziela, impreza plenerowa dla każdego. Ten kto buduje, remontuje, szuka eko-rozwiązań znajdzie coś dla siebie. Kilkadziesiąt firm zaprezentuje nowoczesne technologie, sposoby wykorzystywania OZE, służyć będzie fachową poradą.

Przy ul. Parkowej 14, teren wokół Hali Lodowej zapełnią różnorodne stoiska wystawców, którzy przyjadą, aby zaprezentować się na Podhalu.  Masz twardą wodę, nie wiesz jak poradzić sobie z kamieniem, a może potrzebujesz prądu „za darmo”? Te i inne odpowiedzi znajdą Pastwo podczas Imprezy plenerowej 26 i 27 czerwca. A po owocnych rozmowach będzie można spróbować specjałów, które zaserwują Foodtrucki. Każdy z nich przygotuje inna ofertę dla podniebienia i nie tylko. Zatem zapraszamy 26 i 27 czerwca, tereny wokół Miejskiej Hali Lodowej od 10 do 16 . Organizator Promocja-Targi z Wadowic