suknie slubne 10

Wesele to jeden spośród najistotniejszych dni w życiu każdego człowieka. Przyszli nowożeńcy chcieliby, by ów czas utkwił w pamięci jako doświadczenie piękne oraz wyjątkowe nie jedynie dla nich, jednak także dla gości weselnych.

Jeszcze więcej par, nadążając za aktualnymi stylami, decyduje się na ślub w charakterze boho. Należałoby nadmienić, co wyróżnia trend boho oraz czemu powoduje on tak wielkie zainteresowanie. We własnej genezie opiera się na odstąpieniu od ślubnej kultury, charakteryzuje się swobodą formy, pełnym luzem oraz swobodą. Ważne jest niewątpliwie to, by dobrać dobre 

Ślub w stylu boho? Czym więc jest boho?

Nazwa boho to związanie dwóch terminów – bohemy oraz burżuazji, z ową rozbieżnością, iż wszystko to łączy się w harmonijną, smaczną estetykę. Trend bohemian stosowany jest niekonwencjonalnym, pięknym oraz spokojnym klimatem. Z kolei burżuazja kojarzy się z zamożnością oraz mieszczaństwem. Co interesujące, związanie tychże dwóch ekstremalnych czynników sprawia, iż na ślubach nie brakuje dobrych form florystycznych. Jeszcze powszechniej Panny Młode sięgają po proste koronkowe suknie ślubne boho, natomiast Panowie decydują się na garnitury z naturalnych dzianin.

Kierunek boho

Kierunek Boho jest znany na całym globie od niemal dekady. Co więcej, nie traci na popularności, natomiast wprost odwrotnie – w Stanach Zjednoczonych jest to jeden spośród prowadzących ślubnych stylów już od paru sezonów. Odsłona boho chic, to jego wersja z nutką błysku oraz elegancji. W Polsce boho chic nie jest jeszcze aż tak znany, jednak w ubiegłych latach także tutaj mogliśmy widzieć dużo wspaniałych imprez w tymże stylu. Najlepsi fotografowie oraz filmowcy mają już wielokrotnie we własnym portfolio relacje z takich zabaw.

Stroje boho

Ubrania pary młodej, jaka decyduje się na zorganizowanie przyjęcia w stylu boho, to potrzeba nabytku dobrej sukni lub garnituru. Suknie boho powinny cechować się swobodą, więc także konieczne są proste wzory, naturalne produkty, zdobione np. koronkami. Muszą charakteryzować się wygodą. Należy odrzucić wszystkie wersje z błyszczącymi akcesoriami, jakie do boho zazwyczaj nie pasują.

Wesele w stylu boho: nieformalne, jednak pomyślane

Wyraz boho przedstawia się z zestawienia "bourgeois" oraz "bohémien", jakie razem określają burżuazyjny styl stylu boho aspirujący natomiast do artystycznego oraz luźnego sposobu życia dawnej bohemy. Przekłada się to na wygląd wesel w stylu boho: spontanicznych oraz nieformalnych, jednak zarazem niezwykle atrakcyjnych oraz pomyślanych. Moda na boho-wesela wynika nie jedynie z jeszcze większej popularności tego stylu w różnych sferach życia, jednak także z samej konwencji, jaka zdaje się być doskonałą odpowiedzią na konieczności obecnych narzeczonych.

Zaproszenia ślubne boho – dobre dla nowoczesnej Młodej Pary

Gdyż trend ów inspirowany jest artystyczną bohemą oraz nowoczesnym, nieschematycznym pojmowaniem życia oraz świata, idealnie nada się dla nowoczesnej pary, jaka uwielbia chodzić za własnymi zasadami oraz nie do końca wpisuje się w tradycyjne wzorce. Z zaproszeniami ślubnymi boho doskonale będzie pasować intymna uroczystość plenerowa – w ogrodzie, lesie lub na plaży i wszelkie pozostałe nietradycyjne wyjścia. Emanuje on ponieważ ciepłem oraz romantyzmem i beztroską oraz swobodą.