rfał

Pan Rafał  rozpoczął kuracje w styczniu tego roku, marzył, aby ostatecznie rozprawić się ze zbędnymi kilogramami. Od samego początku wykazywał się dużą determinacją i zaangażowaniem. Zawsze pozytywnie nastawiony. A nastawienie to już połowa sukcesu!

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panem Rafałem.

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu?

- Przede wszystkim  chciałem pozbyć się zbędnych kilogramów, uzyskać lepsze samopoczucie, oraz nauczyć się zdrowego żywienia. Parę lat temu stosowałem dietę Dukana, było ok, ale potem wróciłem do złych nawyków  i wraz z ”śmieciowym’’ jedzeniem waga wróciła z podwojoną siłą. Postanowiłem więc udać się do specjalisty i tak trafiłem tutaj.

Czy na początku miał Pan jakieś obawy?

- Tak, trochu się bałem, ale sam nie wiem czego, przecież to nie boli. Myślałem, że się nie uda, że fajnie to wygląda na reklamach w TV czy gazetach. Udałem się do Centrum Dietetycznego, dostałem mnóstwo pysznych przepisów, włączyłem aktywność fizyczną i efekty przyszły, zanim się obejrzałem.  Teraz wiem, że jeśli człowiek ma silną wolę, bardzo czegoś chce  i wbije do głowy, że da radę, to jest  to realne. Wygrałem!

Co Pana najbardziej motywowało?

- Najbardziej motywowało mnie to, że mój przyjaciel też podjął kurację w Projekt Zdrowie  i schudł, wynik był niesamowity. Nadal stosuje się do zaleceń Pani Dietetyk  i jest zadowolony, więc czemu ja miałbym nie podołać. A druga motywacja to ”sroga mina mojej kochanej żony”. Chyba się przestraszyłem i postanowiłem coś z tym zrobić. Żartuje oczywiście, chciałem czuć się dobrze w swoim ciele, być w pełni sił i jestem.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

- Tak, jestem bardzo zadowolony z kuracji, najbardziej z tych efektów zauważalnych. Zmiana rozmiaru ubrań, samopoczucia. Jak w tej reklamie” Dziś mi się chce” i chyba to jest najważniejsze.

Czy poleciłby Pan Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

- Oczywiście jak najbardziej. Przede wszystkim wyniki, waga w dół. Na diecie nie odczuwałem głodu, wszystko było super, zalecenia dopasowane indywidualnie przez świetną Panią Dietetyk, która była zawsze pomocna, uśmiechnięta.
Wszystko dopasuje, aby człowiek był zadowolony, najedzony, a jednocześnie redukował masę ciała.  Naprawdę polecam wszystkim Projekt Zdrowie i Panią Dietetyk. Pozdrawiam i pamiętajcie „Dacie radę!”.

Współpraca z tak rzetelną, szczerą i optymistycznie nastawioną do odchudzania osobą to czysta przyjemność. Każda wizyta przenosi radość i pozytywne emocje – wspomina Pani dietetyk!

Nic dodać, nic ująć. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 573 430 040


PROJEKT ZDROWIE
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

E-mail: nowytargTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ
Tel.  573-430-040

umowsie

pzdrowie

dietetykk

Dietetyk mgr Monika Gęga 

pcd11