plakat dzien matki v3

Z okazji Dnia Matki Terma Bania chce zachęcić do dbania o zdrowie i do regularnych badań profilaktycznych wszystkie Mamy i nie tylko!

29 maja przy budynku Termy Bania w Białce Tatrzańskiej stanie mammobus, punkt badań USG tarczycy, możliwość wykonania przesiewowego badania densytometrycznego - badanie gęstości kości - (osoby pełnoletnie), pomiaru tkanki tłuszczowej wraz z konsultacją dietetyka - (osoby pełnoletnie), oraz możliwość skorzystania ze stoiska edukacji prozdrowotnej z fantomem do nauki samobadania piersi – bez ograniczeń, w których będą przeprowadzane bezpłatne badania.

Wykwalifikowany personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba z Krakowa w dniu 29 maja 2021 w godzinach 11:00-17:00 będzie wykonywał bezpłatnie badania finansowane przez Hotel Bania i Termę Bania.

Badania będą odbywać się zgodnie z kolejnością zgłoszeń w dniu 29.05.2021 r., a żeby zgłosić się do badań nie jest konieczne skorzystanie z oferty Termy Bania. O kwalifikacji do badania decyduje personel medyczny Centrum Medycznego Maszachaba. Ilość badań ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Z badań mammograficznych mogą skorzystać wszystkie Panie po 40. roku życia.  Wyniki badań Panie otrzymają pocztą wraz ze zdjęciem na płytce CD w terminie do 3 tygodni od przeprowadzenia badania.

Z badania USG tarczycy może skorzystać każda pełnoletnia osoba.  Badania USG przeprowadza lekarz specjalista radiolog, a wynik badania każdy otrzymuje tuż po jego przeprowadzeniu.

Zabierz swoją Mamę na bezpłatne badania i zadbaj o jej zdrowie!