ogródzap21NOWY TARG. Burmistrz Nowego Targu zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w XXIII edycji konkursu: "Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy".

Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i dobór takich roślin, dzięki którym ogród ozdobiony jest przez cały okres wegetacji. Komisja weźmie również pod uwagę pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu.

Komisja konkursowa po pierwszym przeglądzie w czerwcu wyłoni grono wyróżniających się ogrodów - osobno w kategorii posesje jednorodzinne i posesje wielomieszkaniowe, natomiast w sierpniu dokona ponownego przeglądu, celem ostatecznego wyłonienia finalistów.

Zainteresowanych gospodarzy ogródków prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ www.nowytarg.pl/konkursy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie przez Uczestnika konkursu karty zgłoszeniowej dostępnej na powyższej stronie internetowej (plik PDF lub MS Word 2007-365).

Karty zgłoszeniowe należy w terminie najpóźniej do 31. MAJA 2021 r. przesłać lub dostarczyć na dziennik podawczy Urzędu Miasta Nowego Targu w kopercie opisanej "Konkurs na Najpiękniejszy Ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy – Wydział Kultury Sportu i Promocji - pok. 208" lub przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku ze stanem epidemicznym mamy wyjątkowy czas, kiedy jesteśmy zmuszeni zachęcać Państwa w miarę możliwości do ograniczenia spotkań oraz unikania przebywania w dużych skupiskach ludzi. W obecnym czasie ogród staje się szczególnie pożądanym azylem. Dlatego też mocno zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji wydarzenia!

Inf. prasowa UM Nowego Targu