patryk1

Bohater naszej metamorfozy to 21-letni pan Patryk, który do dietetyka Projekt Zdrowie zgłosił się na bezpłatną konsultację. Dziś, po zaledwie 3 miesiącach regularnych spotkań oraz stosowania się do zaleceń, możemy obserwować niesamowite rezultaty, które przyniosła współpraca!

Szybkie, smaczne i zdrowe przepisy oraz bieżące monitorowanie zmian zachodzących w organizmie na analizatorze składu ciała, a także ogromna determinacja i wsparcie dietetyka sprawiły, że po 3 miesiącach pan Patryk może cieszyć się spadkiem masy ciała aż o 21,5 kg! Ogromna różnica jest widoczna również w wyglądzie- pan Patryk zrzucił aż 17 centymetrów w obwodzie brzucha!

Przejście na zdrowy styl życia wymaga od nas poświęcenia – jak każda dobra zmiana, którą chcemy wprowadzić w życie. Najważniejsza jest jednak systematyczność. Zadaniem dietetyka jest nie tylko pomoc w doborze najwłaściwszego sposobu odżywiania, ale także podtrzymywanie motywacji!

1. Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?
Skłoniły mnie coraz ciaśniejsze ubrania i lekkie problemy w sklepach ze znalezieniem spodni. Pewnego dnia wstałem i stwierdziłem, że koniec tego i trzeba diametralnie zmienić nawyki żywieniowe.

2. Jak dowiedział się Pan o Gabinecie Projekt Zdrowie?
Szukałem w Internecie gabinetu blisko mojego miejsca zamieszkania, a Gabinet Projekt Zdrowie miał najwięcej zadowolonych klientów i pozytywnych opinii pozostawionych przez innych internautów. Zadzwoniłem i udałem się na bezpłatną konsultację.

3. Co motywowało Pana do wytrwania na diecie?
Najbardziej oczywiście efekty! - cotygodniowe spadki wagi. Tutaj sporą role odegrały również cotygodniowe wizyty, dzięki którym mogłem z panią Dietetyk na bieżąco monitorować zmiany i bieżące zapotrzebowanie organizmu, oraz pracować nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi.

4. Co powiedziałby Pan osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
Można schudnąć, tylko trzeba chcieć. Ważna jest też opieka specjalisty, który w każdej chwili służy pomocą. Dzięki pani Dietetyk miałem odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania podczas wizyt lub rozmów telefonicznych.

5. Czy jest Pan zadowolony z efektów, które udało się do tej pory Panu osiągnąć?
Tak, dość mocno. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tak szybkich efektów na wadze. Dzięki temu zyskałem też uśmiech na twarzy i więcej radości życia. Wcześniej byłem dość mocno nerwowy i zestresowany – uwierzcie, odpowiednia dieta może zmienić również podejście do życia!

6. Jakby Pan zachęcił innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?
Naprawdę warto. Diametralnie zmieniłem nawyki żywieniowe! Wiem, że nie jest to chwilowa „mordercza dieta” – te nawyki zostaną ze mną na stałe. Nie udałoby mi się osiągnąć takich efektów samemu w domu szukając porad dietetycznych w Internecie - pewnie po paru dniach miałbym dosyć i wrócił do starych nawyków, a spotykając się ze specjalistą, miałem jasne, prawdziwe informacje dotyczące prawidłowego odżywiania oraz dodatkową motywację w postaci cotygodniowych wizyt.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

E-mail: nowytargTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ
Tel. +48 573 430 040

e - mail: nowytarg.projektzdrowie.info

umowsie

 

pzdrowie

dietetykk

Dietetyk mgr Monika Gęga 

pcd11