ProjektZdrowie1

Postanawiasz ograniczyć słodycze, zapisać się na siłownię i zacząć zdrowo się odżywiać, bo chcesz schudnąć do lata. Masz motywację i gotowość do działania, a chwilę później okazuje się, że siłownie nadal są zamknięte, a ciągłe uczucie głodu nie pozwala Ci normalnie funkcjonować. Aby dieta była realna do utrzymania, musi sprawiać przyjemność, a bez wsparcia dietetyka trudno będzie Ci osiągnąć wymarzone efekty. Teraz z tej pomocy dietetyka możesz skorzystać w ramach bezpłatnej konsultacji. Wystarczy, że umówisz się na wizytę w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Nowym Targu.

Chcesz schudnąć do lata? To możliwe!

Ty w nowym bikini w mniejszym rozmiarze. Ty w plażowych spodenkach, niechowający brzucha pod koszulką. Taki jest plan i jeśli rozpoczniesz kurację dietetyczną teraz, masz szansę zrealizować go w stu procentach. Nie czekaj do ostatniej chwili, łudząc się, że cudowne diety z internetu typu “6 kg w tydzień” zadziałają. Nie da się pójść na skróty, osiągając szybkie i spektakularne efekty. “Dieta cud” nie istnieje i nie ma żadnych cudownych tabletek, które sprawią, że w naszym organizmie zaczną zachodzić pożądane zmiany.

W czym zatem tkwi klucz do sukcesu? - Przede wszystkim w zasadach zdrowego odżywiania. Kluczem jest odpowiednio dobrany plan żywieniowy oraz praca nad nawykami–tłumaczy, Monika Gęga, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Nowy Targ.  - To, co nas wyróżnia wśród konkurencji, to praca z dietą, a nie tylko z suplementami. U nas są one opcją, a nie obowiązkiem, bez którego proces odchudzania nie jest możliwy. Dzięki temu możemy pomagać również dzieciom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, seniorom, czy osobom z jednostkami chorobowymi, uwzględniając potrzeby związane z wiekiem, przyjmowanymi lekami oraz współistniejącymi chorobami–dodaje, Monika Gęga.

Warto również dodać, że dietetycy Projekt Zdrowie przykładają dużą wagę do tego, aby plan żywieniowy nie nadszarpnął budżetu domowego. Układane diety są opierane na sezonowych produktach, dostępnych w popularnych marketach.

Sukcesy Pacjentów gabinetu Projekt Zdrowie Nowy Targ

prjektzdrowie2

Efekty kuracji? Oceńcie sami. Polskie Centra Dietetyczne mają na swoim koncie kilkadziesiąt tysięcy metamorfozPacjentów (wybrane  znajdziesz na stronie internetowej-link). Jeśli i Ty oczekujesz skutecznych i trwałych efektów i zależy Ci na bezpiecznej redukcji bez efektu jojo, już teraz umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem.

W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowaniakalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. Bez wiążących się umów, bez konieczności zakupu dodatkowych suplementów. To Ty podejmujesz decyzję, czy będziesz kontynuować kurację.

projekstzdrowie3

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

ul. Szaflarska 6

34-400 Nowy Targ

  Tel. +48 573 430 040

https://nowytarg.projektzdrowie.info/

umowsie

projektlogo

Dietetyk

Dietetyk mgr Monika Gęga

PCD