zegarki1

Zegarek na rękę od wielu lat to nie tylko przedmiot użytkowy, ale także produkt, który może spełniać wszelkie, nawet najbardziej wysublimowane, potrzeby estetyczne. Odpowiedni dobór czasomierza pozwoli Ci uzupełnić stylizację i wprowadzić odrobinę luksusu. Choć wiele osób wiernych jest klasycznym zegarkom, to jednak odważne wybory zostają w pamięci na długo!

Odważne wzornictwo zegarków Invicta

Zegarki Invicta charakteryzują się niebanalnym wzornictwem i odważnymi rozwiązaniami stylistycznymi! Wybierając taki zegarek z pewnością możesz poczuć się wyjątkowy - odważne wzory i połączenia kolorów z pewnością będą doskonałym uzupełnieniem cech osobowości takich, jak kreatywność, nieszablonowe myślenie czy aktywność w działaniu. Marka Invicta należy do jednego z najbardziej znanych zegarkowych brandów. Modny wygląd, który sprawia, że zegarki stają się nie tylko piękną i użyteczną biżuterią, ale wkomponowują się w konkretną stylizację lub stają się jej głównym punktem to nie wszystko! Każdy zegarek Invicta to sportowa funkcjonalność, która sprawia i daje gwarancję, że żadne warunki zewnętrzne nie zaszkodzą działaniu zegarków. Marka oferuje bardzo szeroki asortyment czasomierzy, dlatego bez trudu każdy znajdzie model, który będzie odpowiedni do jego stylu, charakteru, potrzeb.

zegari4

Historia zegarków Invicta

Niezwykła popularność zegarków Invicta obecna na całym świecie jest wynikiem doskonałej jakości marki. Połączenie wieloletniego doświadczenia firmy, korzenie której sięgają aż do I połowy XIX wieku, z odważnym i nietuzinkowym wzornictwem zdaje się przepisem na zegarkowy sukces!  Założyciel firmy, Raphael Picard, postanowił stworzyć własne modele. Ich niezaprzeczalna wysoka jakość, niezawodność oraz wyjątkowe wzornictwo sprawiło, że w roku 1959 zostało złożone u niego zamówienie na czasomierze dla floty morskiej ZSRR. Początek lat 90. XX wieku to kolejny moment zwrotny w historii firmy - amerykański inwestor obrał sobie za cel ulepszenie zegarków w automatyczny mechanizm, szafirowe szkoło, bez zawyżenia ceny, która byłaby nieosiągalna przez przeciętnego klienta. Oryginalne i niepowtarzalne zegarki Invicta stały się prawdziwa perełką na mapie zegarmistrzowskich firm. Odważne wzornictwo zegarków Invicta automatic świadczy nie tylko o przywiązaniu do tradycji i jakości, ale o podążaniu za duchem zmian, rozwoju i innowacyjności. Jednym z wymiernych działań, które dbają o lepszą przyszłość dla całej ludzkości jest fundacja Invicta Care Foundation, która dba o zapewnienie pomocy medycznej w najbiedniejszych regionach świata.

zegrki2

Zegarki męskie Invicta dla lubiących styl diverów

Chcesz znaleźć zegarek, który podąży za Twoim tempem? Szukasz modelu, który będzie odpowiedni do Twojego stylu życia? Zegarki męski Invicta to wybór, który zaklasyfikuje Cię jako podążającego za prądem najnowszych zmian. Zegarek dla mężczyzn z charakterem - twardy i niezłomny jak każdy prawdziwy mężczyzna. Zegarki Invicta męskie sprawią, że bez trudu wyróżnisz się z tłumu. Styliści marki bazują i inspirują się modelami nurkowymi, których charakterystyczną cechą jest muskularna budowa, ciężki look. Zegarek taki jest widoczny, duży, ma ogromny potencjał. Jeśli zastanawiasz się czy zegarki Invicta są dobre, czy ich design idzie w parze z jakością - odpowiedź brzmi jak najbardziej! Każdy zegarek męski Invicta jest dopracowany w najmniejszym detalu, dążęnie do doskonałości i perfekcyjności jest jedną z głównych wytycznych marki, która stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej. Dlatego wiedza fachowców, poparta wieloletnim doświadczeniem jest wyrazem dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów.

zegarki3

zegrki5

zegarki6