dorota1

Pani Dorota zdecydowała się skorzystać z pomocy dietetyka, aby w zdrowy sposób zredukować masę ciała. Dziś jest lżejsza o 20 kilogramów, ponadto straciła 20 cm w pasie i 10 cm w biodrach i jak sama mówi, czuje się rewelacyjnie.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, jest to świetna okazja, aby zadbać o siebie, poprawić swoje samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie. Przeczytajcie, jak Pani Dorota opisuje swoją drogę do sukcesu.

Co skłoniło Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie ?

Chciałam w końcu coś zmienić w swoim życiu. Źle czułam się w swoim ciele. Gabinet Projekt Zdrowie znalazłam w internecie. Postanowiłam zadzwonić i umówić się na konsultację z dietetykiem.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Pani trudność?

Zmiana nawyków żywieniowych nie sprawiła mi żadnych trudności. Dzięki wskazówkom Pani dietetyk nauczyłam się modyfikować potrawy i bardzo mi smakują. Moją ogromną słabością zawsze były słodycze, teraz potrafię zrobić bardzo smaczne desery, w wersji fit. Dzięki temu nie muszę rezygnować ze słodkich przekąsek.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Wreszcie mogę się cieszyć z mniejszych rozmiarów, z czego jestem bardzo dumna. Na pewno mam więcej energii niż przedtem. Nie czuję się ociężała i przemęczona. Czuję się wyśmienicie! Poprawiły się wyniki moich badań!

Czy poleciałby Pani gabinet Projekt Zdrowie osobom, które chcą skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Z czystym sumieniem polecam i będę polecała, Projekt Zdrowie. Pani dietetyk ma bardzo dobre podejście do klienta. To, co mi się podobało, to że nie mam z góry narzuconej diety, tylko z produktów proponowanych mogę sobie sama komponować posiłki, według wskazówek. Dzięki temu nauczyłam się zdrowego, racjonalnego podejścia do jedzenia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do takiego miejsca.

Jeśli, podobnie jak Pani Dorota, chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i pozbyć się nadprogramowych kilogramów, już dzisiaj zadzwoń pod numer 573 430 040 i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Możesz także wejść na stronę https://nowytarg.projektzdrowie.info/, wypełnić i wysłać swoje zgłoszenie.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ
Tel. +48 573 430 040

http://nowytarg.projektzdrowie.info/

umo

projekt

mg

Dietetyk mgr Monika Gęga

pcd