20210127BudzA1

W Białce Tatrzańskiej i okolicznych miejscowościach nikomu nie trzeba tłumaczyć gdzie to jest. Jeśli jednak nie mieliście okazji poznać tej firmy- służymy pomocą!

 Skład Budowlany Budz znajduje się w Białce Tatrzańskiej, jednak jego zasięgu nie ogranicza lokalizacja. Materiały budowlane czy opał dowiozą w każde wyznaczone miejsce. Wystarczy tylko zadzwonić. W ofercie mają zarówno węgiel orzech, kostkę czy ekogroszek, a wszystkie charakteryzuje sprawdzona jakość i korzystna cena.

Firma oferuje materiały budowlane doskonałe zarówno do wykonywania mniejszych czy większych remontów, jak i kompleksowej budowy domu. Kluczowe produkty to: kruszywa i piaski, pustaki, wapno i cement, płyty OSB, stelaże, farby, podkłady, akcesoria malarskie, elementy stalowe, rynny, styropiany, wełny mineralne, lepiki i izoplasty, kable, materiały hydrauliczne, siatki, panele ogrodzeniowe, szeroki wachlarz urządzeń i narzędzi specjalistycznych.

sklep 86

Oprócz produktów typowych dla składu budowlanego firma posiada szeroki wybór narzędzi i akcesoriów ogrodowych, dzięki czemu z łatwością zadbacie o ogród czy grządki. Znajdziecie tu między innymi: motyki, łopaty, grabki, węże ogrodowe, końcówki do węży, ziemię (do warzyw, uniwersalną), korę kamienną, korę drzewną, doniczki.

Skład materiałów budowlanych Budz rozwija się systematycznie, dostosowując wachlarz produktów do potrzeb rynku i odpowiadając na potrzeby klientów.

Asortyment dobierze tu do pracy każdy fachowiec, niezależnie od wykonywanej specjalizacji. A ci, którzy fachowcami są w zaciszu czterech ścian, docenią pomocną radę sprzedawców i z pewnością znajdą dla siebie odpowiednie narzędzia.

sklep 86

 

Firma charakteryzuje się fachową i miłą obsługą. Wchodząc do sklepu, znajdującego się w centrum Białki Tatrzańskiej, możecie być pewni, że powita Was uśmiechnięta załoga. W razie pytań chętnie służą pomocą i doradzą w wyborze. Dzięki temu cieszą się rzeszą stałych, zadowolonych klientów.