Zazi 14

Zazi w motywacyjnym utworze rapuje o swoim mieście i ludziach z pasją, którzy w nim żyją i rozwijają się.

 Jak sam mówi pomysł na nagranie powstał już ponad rok temu: Pomyślałem wtedy, że fajnie by było ukazać swoje miasto w dobrym świetle, gdy tylu jest tutaj ludzi z pasjami, którzy robią coś ze sobą.

Najpierw oczywiście powstał sam numer. Został nagrany u mojego przyjaciela Bartka „KOKO” po czym został zmiksowany przez Klaudię Wyka. Puściłem go w swoich kręgach kilku osobom i otrzymałem pozytywny odbiór. Jeden z przyjaciół – pozdro Tater! - stwierdził, że ten numer zasługuje na teledysk i powiedział abym spróbował zgłosić się do Łukasza Jarosza by zaproponować zrobienie klipu. Tak też zrobiłem.

 

Wybrałem się do 3-krotnego mistrza świata, a Łukasz numer przyjął bardzo pozytywnie i wyraził zgodę na nakręcenie ujęć do materiału.

Oczywiście pomyślałem o innych osobach, które działają sportowo tutaj jak np. Tomek Tylka „Tylas” czy chłopaki ze Street Workout Rabka. Wystawiłem także ogłoszenie w mediach społecznościowych, że organizuję taki projekt i że fajnie by było, gdyby chętni zgłaszali się ze swoimi pasjami.

Następnie pozostało szukanie ekipy, która by to zrealizowała. 
Na szczęście udało mi się znaleźć inną ekipę -Betii & Bobass Video Production.


Zaz 12
Jaki jest przekaz utworu?
Chce tym teledyskiem ukazać swoje miasto na Podhalu w dobrym świetle – Rabka-Zdrój to piękne miasto i ma spory potencjał tylko trzeba dać mu szansę i tym ludziom którzy tutaj coś robią. Mam nadzieję, że ten projekt trafi do szerszej publiki i da iskrę nadziei na początek rozwoju tego miasta. Staram się pomagać swoimi kawałkami jak tylko mogę najlepiej, przekazać wiarę, nadzieję i miłość ze swojego serducha!
Wierzę, że można realizować swoje cele, marzenia i normalnie żyć z pasją. Pamiętaj widzu o tym i do działania ruszaj. Samo nic się nie zrobi! - zachęca Łukasz Zazula.

Prezentujemy utwór Łukasza "Zaziego" Zazuli, pt. "Cztery żywioły"