Głodówka plakaty wydarzeń Zimowisko 1 1

Na północnej polanie Głodówka schronisko we współpracy z Sąsiadami wskrzesza historię jednego z pierwszych stoków narciarskich w Bukowinie Tatrzańskiej organizując 20 II 2021 Zimowisko złożone z trzech części.

 Już 20 lutego 2021 r. zapraszają na:

10.00 - 16.00 - Zjazd na bele czem! 400 m
16.00 - 20.00 - Zjazd lasem freeride 1,5 km
10.00 - 20.00 - Szkolenia lawinowe co 1h


Z górką saneczkową startujemy zamiast na początek to na koniec sezonu z racji sytuacji epidemiologicznej ale traktujemy to jako przygotowania do kolejnych ferii i zimowisk dla dzieci czyli nową ofertą schroniska Głodówka.
We współpracy z www.lawiny.com tworzymy Akademię Górską m.in. organizując szkolenia teoretyczne i kursy wspinaczkowe oraz park lawinowy na polanie Głodówka z bazą biwakową i sprzętową na terenie schroniska. Od V 2020 r. stale rozwijamy ofertę dla turystów, zarówno tych wysoko górskich jak i krajobrazowych oraz wracamy do korzeni harcerskich przygotowując schronisko do obozów letnich i zimowisk w ferie.Schronisko Górskie ZHP „Głodówka” to szczególne miejsce pełne historii i wspomnień a dzięki obecności turystów możemy zapewnić kolejnym pokoleniom dzieci i młodzieży z hufców i Domów Dziecka przygodę życia!
Zapraszamy Państwa do współpracy przy realizacji tego dzieła.

 Głodówka plakaty wydarzeń Zimowisko 1

mat. prasowy