meta1

Wystarczyło kilka tygodni, by Pani Gosia poczuła się pewna siebie, czarowała uśmiechem i tryskała radością.

Zmiany, które nastąpiły, są niesamowite. Wiek metaboliczny został poprawiony z 45 lat na 29 lat. Pani Gosia zrzuciła w pasie aż 14 cm, w biodrach 12 cm a w tali 6 cm. Zapraszamy do wywiadu.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?

Chciałam coś zmienić w swoim życiu, bo jak każda kobieta lubię dobrze wyglądać. Chciałam odzyskać pewność siebie i czuć się dobrze w swoim ciele.

Jak dowiedziała się Pani o Gabinecie Projekt Zdrowie?

O Gabinecie Projekt Zdrowie dowiedziałam się, przeglądając Facebooka. Bardzo zaciekawiły mnie metamorfozy, które były tam zamieszczone. Zobaczyłam post konkursowy i wysłałam swoje zgłoszenie. Później była rozmowa z dietetykiem Panią Natalią i tak zaczęłam swoją kurację.

Co było dla Pani największą motywacją w trakcie kuracji?

Motywowały mnie efekty, które były widoczne w każdym tygodniu. Moją motywacją byli dla mnie bliscy, ale przede wszystkim robiłam to sama dla siebie. Życzliwe słowa wsparcia, w czasie cotygodniowych wizyt ze strony dietetyka uświadomiły mi, że nie jestem sama na tej drodze. Razem jest znacznie łatwiej, a później można się już tylko cieszyć efektami.

Co najbardziej Panią zaskoczyło podczas stosowania diety?

Już na początku zaskoczyło mnie to, że posiłki, które przygotowuje wg przepisów od Pani Dietetyk, nie zawierają dziwnych drogich składników, są łatwe w przygotowaniu, bardzo mi smakują, a porcje są zawsze sycące.

Co zmieniło się w Pani życiu po kuracji?

Odzyskałam pewność siebie, zmieniły się moje nawyki żywieniowe. Dzisiaj jem systematycznie, zdrowo i piję dużo wody. Jestem świadoma tego, co wpływa korzystnie na moje zdrowie, życie, a co raczej działa destrukcyjnie. Proces odchudzania nauczył mnie wybierać, co dla mnie najlepsze.

Czy jest Pani zadowolona z osiągniętych efektów?

Jak najbardziej. Osiągnęłam moją wymarzoną wagę, z którą wcześniej walczyłam bezskutecznie. Aczkolwiek nie powiedziałam jeszcze ostatniego zdania, zamierzam kontynuować kurację.

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Przede wszystkim jest to profesjonalne Centrum, świetna opieka- Pani Natalia jest miłą osobą, która zawsze mnie wspierała, motywowała, zwracała uwagę, co trzeba poprawić. Słowo dieta przestało mieć dla mnie negatywne znaczenie. Polecam każdemu, warto zawalczyć o siebie i zmierzyć się ze swoimi niedoskonałościami. Chciałabym jeszcze podziękować Pani Sabinie z Mobilne Studio Urody Sabina Żółtek, za to, że zajęła się mną profesjonalnie, za piękny makijaż i świetną fryzurę. Serdecznie dziękuję.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Nowy Targ, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces! W ramach kampanii: Moje postanowienie, swą sylwetkę zmienię! Moje postanowienie, swe nawyki zmienię!, oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista Pani Natalia Krawczycka zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych klientów.

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieNowyTarg/

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin konsultacji: 573 430 040

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
www.projektzdrowie.info

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ
Tel. +48 573 430 040
http://nowytarg.projektzdrowie.info/

meta2

met3met6Dietetyk Natalia Krawczycka

met5