133750077 201812065001051 8184118583884131728 o 1

Kulfon to mały psiak, na co dzień mieszkający w Białce Tatrzańskiej. Dzień przed Wigilią wybrał się na długi, samotny spacer i zawędrował w okolice Hotelu Bania. 

Właściciele szukali Kulfona publikując posty w mediach społecznościowych, dzięki czemu udało im się ustalić, że pies błąkał się w okolicy term i hotelu. Korzystając z wolności do domu się nie spieszył. Tam spotkał go znany prezenter radiowy, pan Mariusz Kałamaga. Sądząc, że pies nie ma domu, postanowił mu pomóc i zabrał go ze sobą. 

Zobaczyłam na Instagramie Pana Mariusza relacje z Kulfonem i od razu napisałam do niego - mówi nam właścicielka czworonoga - Emilka Turkot. Kulfon zdążył nawet odwiedzić  siedzibę radia RMF FM, gdzie razem z prezenterem prowadził poranny program. Wygląda na to, że obaj dobrze się przy tym bawili.  Poznajcie Kulfona, pies radiowiec - uciekinier wraca dzisiaj do właścicieli ...ale będziemy ich wszystkich mieli na oku , bo się mocno zaprzyjaźnilismy - pisał na swoim Instagramie Mariusz Kałamaga.

 

kałamaga instagr

 

29 grudnia Kulfon wrócił do właścicieli. Kulfon jest już w domu. Dziękuję wszystkim za udostępnienia i za pomoc. Przede wszystkim dziękuję Mariuszowi Kałamadze za opiekę nad nim - mówi Emilka.

fot: Emilka Turkot, Instagram