konzultacje1

Jeśli zastanawiałeś się już nad noworocznymi postanowieniami i jednym z nich jest to, aby schudnąć, nie czekaj do Nowego Roku. Odkładanie tej decyzji o kolejny miesiąc nie ma żadnego uzasadnienia, bo odkładając decyzję, odkładasz kilogramy. Bogato zastawiony stół wigilijny, niezdrowe przekąski sylwestrowe i brak ruchu, bo pogoda za oknem sprzyja aktywnościom coraz mniej- to wszystko nie sprzyja naszej sylwetce. Nie wiesz, jak sobie z tym wszystkim poradzić? Skorzystaj z pomocy specjalisty. Do końca grudnia takie bezpłatne konsultacje dietetyczne oferuje w Nowym Targu gabinet Projekt Zdrowie.

Zrób mały krok do dużej zmiany.

Świąteczny klimat, kolędy grające w tle, długie “posiadówki” połączone z brakiem ruchu i kolejny kawałek sernika. I chociaż rozpoczynanie diety w grudniu może się dla niektórych wydawać mało logiczne, to nic bardziej mylnego. Po pierwsze- Święta trwają tylko 3 dni, a grudzień ma ich 31. Po drugie, wyrabiając sobie prawidłowe nawyki żywieniowe przez cały miesiąc, nie będziemy musieli się martwić się o odmawianie sobie ulubionych świątecznych potraw. Co więcej, Pani dietetyk Natalia Krawczycka udzieli nam szeregu rad na temat mniej kalorycznych zamienników świątecznych potraw oraz podpowie, jak uniknąć świątecznego przejedzenia. Tak naprawdę wiele dań możemy skutecznie odchudzić, stosując znacznie zdrowsze alternatywy.

Schudnę w Nowym Roku: 5 kg, 10 kg, 15 kg.

Takie cele osiągnęli nasi Pacjenci w tym roku. Decydując się na współpracę z dietetykiem, możesz chudnąć zdrowo, ale skutecznie- około pół kilograma/kilogram na tydzień. Co więcej, osiągniesz trwałe rezultaty i nie będziesz borykać się z efektem jojo, jak w przypadku diet z internetu. Kuracja przewiduje bowiem również etap utrzymania efektów.

Warto podkreślić, że gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Nowym Targu jako nieliczny daje Pacjentowi wybór pomiędzy kuracją opartą na połączeniu diety i suplementacji oraz kuracją opartą tylko na diecie. Dzięki temu Pacjentami mogą zostać również dzieci, seniorzy czy osoby mające problemy zdrowotne. Możliwość ułożenia kuracji dietetycznej bez obowiązkowej suplementacji sprawia, że można pomóc właściwie każdemu.

Czy kuracja dietetyczna jest droga?

- Układając plan żywieniowy, bazujemy przede wszystkim na produktach sezonowych, które są dostępne w marketach i dyskontach. Dbamy o to, żeby nie nadszarpnął on budżetu domowego, zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznym - tłumaczy Natalia Krawczycka, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Nowym Targu. - Na pierwszym spotkaniu przeprowadzam analizę składu ciała, wykonuje badanie poziomu tkanki tłuszczowej, podaje wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiadam, jak zmienić nawyki żywieniowe. Po spotkaniu Pacjent sam decyduje, czy chce rozpocząć kuracje- dodaje.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu:  573 430 040 lub za pomocą formularza kontaktowego nowytarg.projektzdrowie.info

 

PROJEKT ZDROWIE NOWY TARG
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Szaflarska 6,
34-400 Nowy Targ
tel: 573 430 040

konzultacje2

konzultacje3

konsultacjre6

Dietetyk  Natalia Krawczycka

kosultacje7