metamorfoza12

Zawsze powtarzam, że siła jest kobietą, ale siła stojąca obok mnie przekroczyła wszelkie granice i udowodniła, że niemożliwe nie istnieje.  Patrzę na te zdjęcia i mam ciary, jestem tak niewyobrażalnie dumna i szczęśliwa, że mogę uczestniczyć w tym procesie, bo Pani Kasia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa – wspomina dietetyk.

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu?

- Decyzja ta nie należała do najłatwiejszych, miałam wiele obaw. Jestem objęta leczeniem onkologicznym, przeszłam bardzo ciężki zawał serca, oraz usunięcie tarczycy. Najbardziej zależało mi na poprawie stanu zdrowia, moja waga wskazywała prawie 123kg, a przejście kilku kroków było sporym wyczynem. Momentem przełomowym były zakupy, nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego rozmiaru, powiedziałam dość!

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?

- Niezdrowe jedzenie, nadmierna ilość soli i cukru, przetworzone produkty, podjadanie. Moim najgorszym nawykiem w tamtym czasie było zjadanie tabliczki czekolady przed snem.

Co Panią najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?

- Kiedy podjęłam walkę o lepsza siebie, motorem napędowym była i nadal jest Pani dietetyk. W czasie kuracji bardzo mocno wspierają mnie również moje kochane dzieci – Asia i Kubuś. Bez tych wspaniałych osób nie wiem, czy dałabym radę. Motywowały mnie również efekty – spadek masy ciała i centymetrów. Włączyłam aktywność i od razu poczułam się lepiej!

Czy brakowało Pani czegoś podczas diety?

- Zdecydowanie nie! Choć nie ukrywam, że początki były ciężkie. Moja dieta była tak zbilansowana, że szybko nauczyłam się zdrowych nawyków.

Co powiedziałaby Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?

- Myślę, że nie muszę nic mówić. Sama jestem żywym przykładem powiedzenia „Chcieć to móc’’. Skoro ja w wieku 51 lat dałam radę to tylko dowód na to, że każdy może. Trzeba tylko w siebie uwierzyć!

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

- Z całego serca polecam. Chciałabym wszystkim powiedzieć, że jeżeli chcą coś zmienić na lesze w swoim życiu, to powinni odwiedzić gabinet Projekt Zdrowie. Poznałam tam niezwykłą osobę, jaką jest Pani dietetyk, która kocha to, co robi, ma niesamowite psychologiczne podejście i anielską cierpliwość, bo nie ukrywam, że czasem zdarza się popełnić jakiś grzeszek :). Współpraca z tak rzetelną, szczerą i optymistycznie nastawioną do odchudzania osobą to czysta przyjemność. Każda wizyta przynosi radość i pozytywne emocje – wspomina Pani dietetyk!

 

Jeśli jest Ci trudno utrzymać zdrową masę ciała lub potrzebujesz specjalnej diety oraz profesjonalnej pomocy dietetycznej- odwiedź stronę internetową naszego Centrum http://nowytarg.projektzdrowie.info/ lub umów się na konsultację z dietetykiem pod nr tel: 573 430 040.

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych klientów.

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieNowyTarg

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin konsultacji: 573 430 040


PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ
Tel. +48 573 430 040

http://nowytarg.projektzdrowie.info/

umowsienawizyte

projektzdrowie

dziewczyna1

Dietetyk Natalia Krawczycka

PolskieCentrumDietetyczne