aniagasienicabyrcyn

Na oficjalnym profilu programu pojawił się przeciek: w sobotni wieczór usłyszymy dwie nasze wspaniałe dziewczyny. 

 Ania, razem z Magdą Ćwiertnią (Magda C) jest w drużynie Edyty Górniak. Ania to góralka, urodzona w Toronto, związana z muzyką i śpiewem od najmłodszych lat. Ma za sobą występy w dwóch zespołach, teraz próbuje sił solo, czego wyrazem jest właśnie udział w programie.

 

Zawodniczki zaśpiewają razem NATURAL WOMAN Arethy Franklin. Oto fragment programu:

 

 

Już wiemy, że zmierzyły się ze sobą dwa niesamowite głosy i mocne osobowości. Z niecierpliwością czekamy na pełny odcinek. Tymczasem podpytamy Anię:

Skąd pomysł na udział w programie?

Pomysł na udział w programie pojawił się całkiem spontanicznie z dnia na dzień i myślę, że w jakimś stopniu przyczyniła się do tego pandemia, ponieważ precastingi do tegorocznej edycji odbywały się wirtualnie, także w zasadzie nie trzeba było ruszać się z domu żeby spróbować swoich sił, dodatkowo rodzina i bliscy już od jakiegoś czasu nalegali ” Hanka pokaż się gdzieś z tym śpiewaniem ” no i posłucham ich, padło na 11 edycje The Voice of Poland

 

Przypomnijmy jak poradziła sobie w przesłuchaniach:

 

 

Jakie emocje towarzyszą przesłuchaniom?

Emocje są ogromne, przede wszystkim dla osoby, która raczej z występami w telewizji jeszcze nie miała do czynienia. Największym wrogiem oczywiście jest stres, który podczas występu potrafi nieźle namieszać. Myślałam że jestem na niego całkiem odporna, ale na scenie dał mi jednak kość.

Musimy przyznać, że dobrze zamaskowała stres. Pod wrażeniem występu Ani byli zarówno prowadzący, jurorzy, jak i publiczność. Oryginalność, ogień, ale i wyczucie. Musi być finał - czytamy jeden z komentarzy pod jej występem. Nie sposób się z nim nie zgodzić. 

 

Co dalej? 

Kolejnym etapem (po przesłuchaniach red.) w programie są Bitwy, polegają one na wykonaniu tego samego utworu z innym uczestnikiem w jak najlepszy sposób, a juror prowadzący daną drużynę po występie podejmuje decyzję komu poszło lepiej i kto przechodzi do kolejnego etapu. Bitwy poprzedzają również warsztaty wokalne z trenerem, które mają na celu przygotowanie nas do jak najlepszego wykonu, tam również dowiadujemy się co będziemy śpiewać oraz kto będzie naszym rywalem, przygotowania zwieńcza oczywiście występ, który już niedługo emitowany będzie w TVP 2

 

Ania to studentka Akademii Muzycznej w Katowicach - jakie plany po studiach?

Po studiach moim marzeniem oczywiście jest podążanie w kierunku muzycznym i na ten moment to jest mój główny cel.

 

W programie wystartowała jeszcze jednak studentka z twojej uczelni – czy znacie się? (Justyna)

Tak, Justyna Jarząbek, poznałyśmy się właśnie w Katowicach i jak najbardziej utrzymujemy koleżeński kontakt, jest mega utalentowaną dziewczyną co zdecydowanie pokazała podczas swojego występu.

 

Jakie utwory możemy jeszcze usłyszeć?

Ostatnią skomponowaną przeze mnie piosenką była ,, Song For You”, którą można usłyszeć w mediach społecznościowych, po przygodzie w The Voice z pewnością jeszcze wiele się ukaże.

 

Trzymamy kciuki, by Ani udało się rozwinąć skrzydła, z niecierpliwością czekamy wieczorną bitwę i więcej autorskich utworów. 

fot: kadr z TVOP